[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

حیدرعلی کامیاب: بزرگ‌ترین مجموعه ورزشی جنوب فارس با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح می‌شود، روزنامه شیراز نوین

 مدیرکل ورزش و جوانان فارس از افتتاح بزرگ‌ترین مجموعه ورزشی در جنوب فارس و با حضور مسعود سلطانی‌فر خبر داد.
حیدرعلی کامیاب با بیان اینکه این پروژه عظیم و کم‌نظیر درشهرستان لامرد و زمینی به مساحت ۳۰هزار مترمربع و اعتبار 50میلیارد تومان احداث شده، افزود: کلنگ احداث این مجموعه بزرگ سال ۸۷ به زمین زده شده بود؛ اما بنا به دلایلی عملیات احداث آن تا سال ۹۶ متوقف بود.
وی ادامه داد: با اهتمام ویژه مقام عالی وزارت و استانداران وقت فارس، تکمیل این پروژه در دستور کار قرار گرفت تا اینکه اکنون با حمایت‌های استاندار فارس پروژه عظیم ورزشی آماده بهره‌برداری قرار گرفته است.
دبیر شورای عالی ورزش استان با اشاره به تلاش‌های نماینده مردم لامرد در مجلس شورای اسلامی‌ در راستای تکمیل این پروژه نیز گفت: مجموعه ورزشی سپهبد شهید قاسم سلیمانی لامرد متشکل از سه سالن تخصصی، استخر و سونا و چندین فضای ورزشی استاندارد است و با افتتاح آن، ظرفیت‌های میزبانی در رشته‌های مختلف ورزشی در جنوب فارس افزایش چشمگیری خواهد یافت.
کامیاب افزود: سالن ورزشی مجموعه ورزشی در مساحت ۳۳۶۰ متر مربع استخر و جکوزی در مساحت هزار و ۶۳۸ مترمربع، سالن تنیس روی میز در مساحت 200 متر مربع و سالن آمادگی جسمانی و بدن‌سازی آن نیز در مساحتی بیش از 100 متر مربع احداث شده است.
 وی با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های کلنگ زده شده در دولت‌های قبل اولویت نخست حوزه عمرانی در اداره کل ورزش و جوانان فارس بوده است، افزود: با افتتاح ورزشگاه پارسیان تعداد پروژه‌های به جا مانده از دولت‌های قبل در فارس به کمتر از ۸ مورد خواهد رسید.
کامیاب ابراز امیدواری کرد تا پایان کار دولت تدبیر و امید هیچ پروژه به جا مانده‌ای از دولت‌های قبل در حوزه ورزش و جوانان در استان فارس نیمه‌‌کاره باقی نمانده باشد.
 قرار است پنجشنبه همین هفته با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، عنایت‌الله رحیمی ‌استاندار فارس و تنی چند از مسئولان محلی رئیس جمهور به صورت ویدئوکنفرانس مجموعه بزرگ ورزشی پارسیان لامرد را افتتاح کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی