[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

دونده شیرازی: در حال برنامه‌ریزی برای ثبت رکورد جدید هستم، روزنامه شیراز نوین

دونده شیرازی خود را برای ثبت رکورد جدیدی در المپیک پیش رو آماده می‌کند.
قدرت‌الله بیات با بیان اینکه در حال تمرین و برنامه ریزی برای ثبت چند رکورد جدید است، گفت: خود را برای ثبت رکورد دو ماراتن ۴۲ کیلومتر زیر دوساعت در المپیک پیش رو آماده می‌کنم.
وی ضمن بیان اینکه برنامه دارم پیش از المپیک چند رکورد دیگر در دو استقامت ثبت کنم، افزود: رکورد دو استقامت پنج کیلومتر در ۱۲ دقیقه و ۵۳ ثانیه است و من قصد دارم رکورد را در ۱۲ دقیقه و ۵۰ ثانیه به ثبت برسانم.
این ورزشکار شیرازی اظهار داشت: در دو استقامت ۱۰ کیلومتر نیز رکورد ۲۶ دقیقه و ۱۳ ثانیه است و من برنامه ریزی کرده ام این رکورد را به زیر ۲۶ دقیقه برسانم.
بیات به تشریح دیگر فعالیت‌های خود پرداخت و با اشاره به ثبت رکورد دو فوق ماراتن ۹۲کیلومتر در ۱۳ ساعت و ۳۰ دقیقه بیان کرد: در ثبت دیگر رکورد خود ابتدا برای ۲۰۰ ‪ کیلومتر برنامه ریزی کردم؛ اما به دلیل شرایط جوی مجبور به دویدن در ۱۰۰کیلومتر شدم.‬.
وی با بیان اینکه از حرم احمد بن موسی(ع) تا حرم امام رضا(ع) طی ۱۳ روز دویدم، اضافه کرد: مسیر حرم احمد بن موسی(ع) تا مسجد مقدس جمکران را نیز در شش روز دویدم.
این ورزشکار شیرازی با اشاره به آغاز فعالیت ورزشی خود با فوتسال، گفت: ابتدا ورزش را با فوتسال آغاز کردم و به مرور با پی بردن به استقامت بالای بدن خود به سمت دو و میدانی رفتم.
بیات ادامه داد: از ابتدا در دو و میدانی مربی نداشته ام و خودم مربی خودم بودم؛ اما اکنون کسی علاقه مند به این رشته باشد، می‌توانم به او کمک کنم.
وی با بیان اینکه برای ثبت اولین رکورد خود طی یک هفته روزانه چند ساعت تمرین می‌کردم، خاطرنشان کرد: اکنون برای ثبت رکورد جدید زمان بیشتری دارم و با توجه به شرایط تمرینات خود، امیدوار به ثبت رکورد در المپیک هستم.
دونده شیرازی در پایان یادآور شد: دو و میدانی از ورزش‌های پایه است و اگر فردی به این رشته ورزشی علاقه مند است، می‌تواند با سعی و تلاش موفق شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی