[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

معاون اقتصادی وزیر کشور: اولویت‌های اقتصادی به استان‌ها ابلاغ می‌شود، روزنامه شیراز نوین

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور گفت: اولویت‌های اقتصادی این وزارتخانه در سال99 توسط وزیر کشور به استانداران ابلاغ می‌شود.
به گزارش ایسنا، بابک دین پرست افزود: این سیاست‌ها در جلسه «ستادهای مدیریت کرونا و اقتصاد مقاومتی» که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار می‌شود، اعلام خواهد شد.
وی تصریح کرد: با توجه به نام‌گذاری ‌سال جاری از سوی رهبر ‌انقلاب اسلامی ‌به عنوان سال جهش تولید و نقش محوری وزارت کشور در  ایجاد هماهنگی میان دستگاه‌های اجرایی ‌در استان‌ها، ابلاغ این سیاست‌ها ‌نقش مؤثری در تحقق برنامه‌های دولت و نظام در این عرصه خواهد داشت.
دین پرست، گزارش استانداران فارس و سیستان و بلوچستان را درباره وضعیت مدیریت بیماری کرونا در این استان‌ها، آخرین وضعیت اجرای ‌اسناد توسعه و محرومیت‌‌زدایی و همچنین تشریح برنامه‌های آنها در زمینه تحقق جهش تولید را از مهم‌ترین محورهای نشست ویدئوکنفرانس فردا در وزارت کشور عنوان کرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور یادآور شد: رحمانی فضلی طبق احکام صادره از سوی معاون اول رئیس جمهور، سال گذشته به عنوان معین اقتصاد مقاومتی دو استان فارس و سیستان و بلوچستان و سپس، به عنوان معین این دو استان در راستای مدیریت بیماری کرونا تعیین شد. به همین دلیل، استانداران استان‌های یادشده در این نشست ویدئوکنفرانس از آخرین اقدامات استان متبوع خود در خصوص مدیریت بیماری کرونا و  مشکلات احتمالی موجود در این مسیر گزارش خواهند داد.
دین پرست، گزارش دو استان فارس و سیستان و بلوچستان را در خصوص آخرین وضعیت اجرای اسناد توسعه و محرومیت‌‌زدایی، دیگر دستور کار مهم نشست ویدئوکنفرانس وزیر ‌کشور با استانداران یادشده برشمرد و اظهار داشت: وزارت‌ کشور برای دو منطقه «سیستان» و «بلوچستان» در سال ۱۳۹۷، به ترتیب «اسناد محرومیت‌زدایی و توسعه» و «محرومیت‌زدایی» و برای استان فارس نیز در سال ۱۳۹۸«سند پیشران توسعه» تنظیم کرده و هر سه سند پس از تصویب رئیس جمهور به دستگاه‌های ذی‌ربط و مسئول ابلاغ شده است.
وی افزود: استانداران در جلسه ویدئوکنفرانس روز شنبه، آخرین وضعیت روند اجرا و مشکلات موجود در مسیر اجرای این اسناد را تشریح خواهند کرد. معاون اقتصادی وزیر ‌کشور خاطرنشان کرد: برنامه‌های دو استان فارس و سیستان و بلوچستان در راستای تحقق شعار سال، یعنی جهش تولید هم در نشست فردا به تفصیل بررسی خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی