[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۵
  • دوره جدید

پرواز مهمانداران به شرط استفاده از ماسک ، روزنامه شیراز نوین

یونایتد ایرلاینز اعلام کرده است که مهمانداران این شرکت هواپیمایی آمریکایی از این پس به پوشیدن ماسک در کابین هواپیما موظف خواهند شد.
به گزارش ایسنا، یونایتد ایرلاینز که بدون شک بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی فعال در ایالات متحده آمریکا به شمار می‌رود، به تازگی با انتشار بیانیه جدید اعلام کرده است که به منظور حفظ سلامت مسافران و خدمه پروازی و همچنین رعایت نکات بهداشتی به هنگام شیوع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار کرونا، مهمانداران به هنگام انجام وظیفه خود در داخل کابین هواپیما از روز ۲۴آوریل ۲۰۲۰ موظف به پوشیدن ماسک خواهند شد.
بر اساس گزارشی که در وب سایت سی ان ان آمده است، این ایرلاین آمریکایی به تمام ‌مهمانداران و خدمه پروازی خود اعلام کرده که باید از این پس با ماسک‌های بهداشتی و استاندارد جلوی صورت (دهان و بینی) خود را بپوشانند تا بدین ترتیب، در قطع زنجیره انتقال و انتشار ویروس کرونا تأثیرگذار باشند. به نظر می‌رسد این شرکت هواپیمایی با همکاری و مذاکرات انجام شده با انجمن مهمانداران ایالات متحده آمریکا به این تصمیم رسیده است تا در کنار فاصله‌گذاری اجتماعی، احتمال انتقال و انتشار این ویروس را در میان مسافران و خدمه پروازی به کمترین حد ممکن برساند و بتواند از ماه‌های آینده، بسیاری از پروازهای خود را به مدار و برنامه عادی بازگرداند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی