[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

حضور خیرین در پروژه‌های سلامت‌محور حائز اهمیت است، روزنامه شیراز نوین

رئیس جمهور در آیین افتتاح بیمارستان جدید ۱۲۴ تختخوابی لامرد، با تأکید براینکه حضور خیرین در پروژه‌های بسیار مهم و پروژه‌های مرتبط با سلامت و زندگی مردم بسیار حائز اهمیت است، گفت: بهره برداری از ۸هزار تخت بیمارستانی جدید تا پایان سال جاری موجب خوشحالی است.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری رئیس جمهور در آیین افتتاح بیمارستان جدید 124 تختخوابی لامرد، با تأکید براینکه حضور خیرین در پروژه‌های بسیار مهم و پروژه‌های مرتبط با سلامت و زندگی مردم بسیار حائز اهمیت است، گفت: بهره برداری از 8هزار تخت بیمارستانی جدید تا پایان سال جاری موجب خوشحالی است.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز پنجشنبه در این مراسم که ازطریق ویدیوکنفرانس انجام شد، با قدردانی از زحمات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تصریح کرد: تلاش‌های انجام گرفته در استان فارس در زمینه مبارزه با کرونا برای همه مردم ما خوشحال کننده است.
رئیس جمهور با تأکید براینکه در زمینه شبکه درمانی کشور به ویژه شبکه بهداشت سراسر کشور بعد از انقلاب تلاش شده است و در دولت تدبیر و امید نیز از این شبکه درمانی حمایت جدی شد و نقش بسیار ارزشمندی داشته است، گفت: ازهمه پزشکان، پرستاران، کادر درمانی و پزشکی و درواقع مدافعان سلامت سراسر کشور و به ویژه استان فارس و همچنین کادر درمانی منطقه لامرد تشکر و سپاسگزاری می‌کنم که در این ایام کار بسیار بزرگی انجام دادند.
بیمارستان جدید 124 تختخوابی لامرد نیز با زیربنای 11هزار متر مربع در دو طبقه شامل بخش‌های داخلی، اطفال، بستری زنان و بخش LDR مردان به صورت مجزا، زایشگاه و اتاق‌های پاراکلینیک شامل رادیولوژی، سی تی اسکن، آزمایشگاه، داروخانه، فیزیوتراپی و لاندری است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی