[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

ارزشمندترین دستاورد تعالی دستیابی به مدل مدیریتی است، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با بیان اینکه مهم‌ترین و ارزشمندترین دستاورد جاری سازی مدل تعالی، دستیابی به یک مدل مدیریتی در تفکر، نگرش و عمل به منظور پیگیری امور سازمان است، گفت: این سازمان تنها دستگاه دولتی ادامه دهنده مسیر تعالی است. به گزارش خبرنگار ایانا در استان فارس، محمدمهدی قاسمی ‌در نشست «تیم رهبری سازمان جهاد کشاورزی استان فارس» بیان کرد: مدل تعالی به عنوان یک تسهیل کننده مدیریت، ابزار مدیریتی را در اختیار متخصصان مختلف امور کشاورزی قرار می‌دهد و «تفکر مبتنی بر مدل» از دستاوردهای اساسی آن است. وی با اشاره به اینکه جلب رضایت ذی‌نفعان از جمله نکات کلیدی مدل تعالی است، ابراز کرد: در این راستا باید تعامل و روش‌های ارتباطی خود را با کشاورزان بهبود ببخشیم از این رو تشکیل «باشگاه کشاورزان پیشرو» در دستور کار قرار دارد. رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با اشاره به استقرار و پیاده سازی مدل EFQM از سال 96 در این سازمان، تصریح کرد: تاکنون این سازمان موفق به دریافت جایزه تعالی دو ستاره، سه ستاره و چهارستاره در سطح تقدیرنامه شده و هدف‌گذاری سال جدید در مسیر تعالی دستیابی به «تندیس بلورین» است.
قاسمی ‌گریزی نیز به تسری مدل تعالی در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان‌ها زد و گفت: کتابچه استراتژی نیز به تفکیک هر شهرستان تدوین شده است.
تیم رهبری از جمله تیم‌های مرتبط به مدل تعالی است که به منظور توسعه و توانمندسازی مهارت‌های مدیریتی مدیران سازمان در مسیر تعالی و نهادینه کردن چرخه بهبود مستمر در عملکرد سطوح مختلف سازمان ایجاد شده است. اعضای تیم رهبری شامل مدیران سازمان در همه رده‌های مدیریتی و مبتنی بر معیار رهبری مدل تعالی سازمانی است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی