[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

تهدید آب‌های زیرزمینی با فاضلاب، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل آبفا شیراز به همراه کارشناسان فنی از تأسیسات پمپاژ آب، مرکز پاسخگویی مردمی ‌122 و نیز آزمایشگاه‌های شرکت آب و فاضلاب شیراز بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی ‌و آموزش همگانی آبفا شیراز، در راستای تبادل‌نظر با همکاران، بهمن بهروزی، مدیرعامل آبفا شیراز به همراه فرزاد جهانمرد، معاون بهره‌برداری و مدیران تأسیسات آب و نیز تعدادی از کارشناسان شرکت از تأسیسات پمپاژ آب، مرکز 122 و نیز آزمایشگاه‌های شرکت آب و فاضلاب شیراز بازدید کردند. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز در بازدید از آزمایشگاه آب به اهمیت و جایگاه آزمایشگاه در کیفیت آب شرب منطبق با استاندارد بهداشت جهانی به مردم شیراز تأکید کرد و یادآور شد: از حساس‌ترین وظایف شرکت تأمین آب شرب بهداشتی است که جز با نیروهای متعهد و متخصص محقق نمی‌شود؛ زیرا اقدامات آزمایشگاه‌های آب با سلامت و آرامش روان سرو کار دارد و توزیع آب سالم شرب بهداشتی دیوار اعتماد ایجاد می‌کند. بهمن بهروزی با تأکید به لزوم اطلاع‌رسانی شفاف که موجب قضاوت درست می‌شود، خاطرنشان کرد: روزانه با توجه به وضعیت جمعیت شهری شیراز، آب نمونه‌برداری می‌شود و مورد آزمایش قرار می‌گیرد.
این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود به تأثیر شبکه فاضلاب بر آب‌های زیرزمینی اشاره کرد و افزود: در صورت عدم تسریع در این مهم، ایجاد تنش در سیستم و زحمت بیشتر را به دنبال خواهد داشت.
در حاشیه این بازدیدها، مدیرعامل آبفا شیراز به لزوم واگذاری کار به افراد معتمد و خودکفایی در انجام کارها اشاره کرد و اظهار داشت: شرکت با داشتن نیروهای متعهد و متخصص و مکفی، لزومی ‌ندارد که تمام کارها را به پیمانکار و بخش خصوصی واگذار کند.
در ادامه بازدید نحوه پاسخگویی و چگونگی پیگیری فعالیت مرکز پاسخگویی مردمی ‌122 و نحوه ارتباط با مراکز اتفاقات موردبررسی قرار گرفت.
همچنین در بازدید از تأسیسات پمپاژ آب، مدیرعامل بر ضرورت انجام دوره‌ای فرایند و اصلاح و بازسازی سیستم فیلتراسیون در این تأسیسات تأکید کرد.
وی در این بازدید با ارائه پیشنهادی برای قرائت هم‌زمان کنتور آب و برق اشاره کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی