[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

خطر در کمین پستچی‌ها، روزنامه شیراز نوین

 مفتح: طرح پایش سلامت واحدهای پستی فارس تا خردادماه تمدید شد

مدیرکل پست فارس گفت: باتوجه به شرایط شیوع بیماری کرونا، طرح پایش سلامت واحدهای پستی این استان تا خرداد ماه سال جاری تمدید شده است. به گزارش روابط عمومی ‌پست فارس، محسن مفتح در بازدید ازمراحل ضدعفونی واحدهای پستی شیراز افزود: از زمان شیوع ویروس کرونا اکیپ‌های فعال در تمام واحدهای پستی استان، کار ضدعفونی واحدها را به صورت روزانه در دستور کار خود قرار داده است.
وی ادامه داد: ستاد مدیریت بحران و مقابله با ویروس کرونا در پست فارس همه توان خود را برای حفظ سلامت شهروندان به کار بسته تا مرسولات پستی به صورت بهداشتی در اختیار مردم قرار گیرد.
مفتح اظهار داشت: خادمان پست در کنار شهروندان و مردم در صف مقدم مقابله با ویروس کرونا هستند تا مرسولات پستی مردم سالم و بی خطرسازی شوند. مدیرکل پست فارس گفت: پستچی‌ها این روزها به مثابه  پزشکان و پرستارانی است که جانشان در خطر بوده و در سنگر خدمات رسانی فعالیت دارند که تلاش آنان را می‌ستایم و قدردان زحمات آنان هستیم. وی افزود: حفظ سلامت نامه رسانان و همکاران در بخش‌های تجزیه و مبادلات در اولویت بوده و امکانات لازم برای حفظ سلامت آنان فراهم شده و تذکر لازم داده شده تا با دستکش و ماسک فعالیت کنند. مفتح تأکید کرد: شرایط فعلی برکسی پوشیده نیست و واجب است با حفظ سلامت نامه رسانان و بی خطرسازی مرسوله‌های پستی، خدمتی به شهروندان و مردم ارائه شود. در استان فارس 700 واحد پستی دولتی و غیردولتی فعال هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی