[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

تصفیه‌خانه شماره ۲ شیراز وارد مدار خواهد شد، روزنامه شیراز نوین

آخرین گزارش‌ها و اقدامات از روند افتتاح و در مدار قرار گرفتن تصفیه‌خانه فاضلاب شماره 2 شیراز در جلسه‌ای با حضور مدیرعامل آبفا شیراز، دست‌اندرکاران و مشاوران بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی‌ و آموزش همگانی آبفا شیراز، در جلسه‌ای که با حضور مدیرعامل آبفا شیراز، جمعی از مدیران و دست‌اندرکاران در ساخت پروژه به‌صورت ویدئوکنفرانس با مشاوران خارجی و داخلی ساخت پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب شماره 2 شیراز برگزار شد، آخرین گزارش‌ها از روند افتتاح و در مدار قرار گرفتن تصفیه‌خانه فاضلاب شماره 2 شیراز ارائه شد.
بهمن بهروزی، مدیرعامل بر اهمیت افتتاح و وارد مدار شدن پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب شماره دو برای دولت اشاره کرد و افزود: اهمیت راه‌اندازی پروژه برای همه ارکان این پروژه مهم است.
این جلسه که در قالب نشست کارشناسی برگزار شد آخرین اقدامات و مراحل پیشرفت فیزیکی بررسی و نیز آخرین مسائل و موانع موجود در خصوص راه اندازی تصفیه‌خانه فاضلاب مورد بررسی قرار گرفت.
تصفیه‌خانه فاضلاب شماره 2 با ظرفیت 100 هزار مترمکعب در روز برای جمعیت حدود یک‌میلیون نفر ایجاد می‌شود و ساخت آن با توسعه شهر از سال 1388 و با تأمین اعتبار اولیه بانک جهانی در دستور کار قرار گرفت. این تصفیه‌خانه در زمینی به مساحت 86 هکتار بناشده و در جنوب شرق شیراز است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی