[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

واگذاری و انتقال مسکن ملی خلاف قانون است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: واگذاری و انتقال مسکن ملی به غیر تحت هر یک از عناوین حقوقی، غیرمعتبر و ممنوع است و بر اساس مقررات پیگرد قانونی دارد. به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسای استان فارس، مهندس جعفر زاهدی مدیرکل این اداره افزود: ثبت نام اولیه طرح اقدام ملی مسکن ارزش معملاتی ندارد و خرید و فروش آن ممنوع است.
وی خاطرنشان ساخت: ثبت نام در سامانه طرح اقدام ملی تولید مسکن به معنای عضویت یا تخصیص واحد نیست و چه بسا در پالایش و بررسی شرایط قانونی فرد ثبت‌نام کننده غیر واجد داشتن شرایط لازم تشخیص داده شود.
مدیرکل راه و شهرسازی فارس متذکر شد: زمانی که فرد ثبت‌نام کننده در سامانه غیر واجد شرایط تشخیص داده شود مدارک آن از جمله کد رهگیری و... فاقد هرگونه ارزش است و خرید و فروش آن فقط باعث از بین رفتن سرمایه خریدار می‌شود. جعفر زاهدی اضافه کرد: امتیاز افرادی که امتیاز خود را خرید و فروش نمایند باطل خواهد شد و تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.
شایان ذکر است که در مرحله اول و دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن تعداد 39921 نفر ثبت نام کرده اند و ثبت‌نام کنندگان از 26 شهر شهرستان فارس می‌باشند. گفتنی است سهمیه استان فارس در طرح اقدام ملی تولید مسکن 27 تا 48 واحد است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی