[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

کشف ۲۸درصدی سرقت‌ها در نیمه دوم فروردین ، روزنامه شیراز نوین


جانشین فرماندهی انتظامی ‌اقلید از کشف 28درصدی انواع سرقت‌ها در نیمه دوم فروردین ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبرداد. سرهنگ عباس ظهیری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: سرقت از جمله جرایمی ‌است که امنیت عمومی ‌را به مخاطره می‌اندازد و به احساس امنیت خانواده‌ها و آرامش و سلامت ذهنی افراد آسیب می‌رساند.
وی ضمن اشاره به کشف 28 درصدی سرقت‌ها، افزود: این موفقیت نتیجه اجرای طرح‌های انتظامی ‌و تلاش شبانه روزی همکاران در امر کشفیات سرقت بوده است. سرهنگ ظهیری در ادامه سخنان خود به اقدامات پلیس شهرستان در نیمه دوم فرودین ماه سال جاری اشاره کرد و اظهار داشت: مأموران انتظامی‌ این شهرستان با انجام گشت‌های غیرمحسوس، شناسایی و برخورد با افراد سابقه‌دار و مجرمین و همچنین اجرای طرح‌های هدفمند، موفق به دستگیری 84 درصدی مجرمین در این شهرستان شده اند.
جانشین فرماندهی انتظامی ‌اقلید افزود: اجرای طرح‌های مختلف انتظامی، اقدامات اطلاعاتی و همکاری خوب مردم با پلیس از مهم‌ترین دلایل افزایش کشفیات سرقت در این شهرستان بوده است و رویکرد جامعه محور و توسعه مشارکت‌های مردمی ‌می‌تواند نقش بسیار مهمی ‌در ارتقای امنیت و کاهش جرائم ایفا کند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی