[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

فعالیت مراکز تعویض پلاک خودرو از سر گرفته شد، روزنامه شیراز نوین

شیوع بیماری کرونا مراکز تعویض پلاک استان فارس را از ۱۷ اسفند ۹۸ تعطیل کرد که خدمات‌دهی این مراکز از شنبه ششم اردیبهشت ۹۹ با تمهیداتی از سر گرفته شد. سرهنگ مصطفی عباسی، رئیس پلیس راهور استان فارس  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: مراکز تعویض پلاک استان فارس از صبح ششم اردیبهشت ۹۹ بازگشایی شده و با توجه به پلاک زوج و فرد خودرو  به شهروندان خدمات ارائه خواهند کرد.
وی ادامه داد: برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در این مراکز خدمات در روزهای زوج (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه) به خودروهایی که رقم آخر (یکان) عدد سه رقمی ‌پلاک آنها زوج و روزهای فرد (یکشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه) نیز به خودروهایی که رقم آخر (یکان) عدد سه رقمی ‌پلاک آنها فرد باشد ارائه خواهد شد.
عباسی اضافه کرد: ۲۲ مرکز تعویض پلاک در فارس و در شیراز ۲ مرکز که یکی در بولوار امیرکبیر و مرکز شماره ۲ واقع در بولوار ولایت این شهر فعالیت می‌کنند. وی گفت: مراجعین امروز مراکز تعویض پلاک این استان زیاد بود که  برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد به دلیل تعطیلی چند هفته‌ای این مراکز تمهیداتی از جمله کنترل و اعمال فاصله‌گذاری اندیشیده شده است.
رئیس پلیس راهور استان فارس ابراز داشت: ساعت کاری مراکز تعویض پلاک سراسر استان فارس از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۷ صبح آغاز  می‌شود و تا ساعت ۱۴ هر روز ادامه دارد که البته ساعت پایان کار این مراکز در روزهای پنجشنبه ساعت ۱۲ ظهر خواهد بود. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی