[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۵
  • دوره جدید

پیگیری مسائل ورزش کازرون و کوهچنار در دیدار عباسی دوانی با رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی ‌اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون، فریدون عباسی دوانی نماینده مردم این حوزه انتخابیه با حضور در کمیته ملی المپیک با صالحی‌امیری، رئیس و سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ‌ایران و علی رضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ‌ایران دیدار کرده و در خصوص مسائل مختلف حوزه ورزش شهرستان‌های کازرون و کوهچنار به بحث و تبادل نظر پرداختند.
عباسی‌دوانی با اشاره به ظرفیت بالای ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشی در شهرستان‌های کازرون و کوه‌چنار و انتظارات به حق آنها، خواستار پیگیری مشکلات این منطقه شد.
در این جلسه که علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال نیز عباسی را همراهی می‌کرد، صالحی امیری در سخنانی با ابراز خوشحالی از حضور یکی از چهره‌های برجسته کشور در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی ‌قول مساعد داد تا در حد توان پیگیر مشکلات ورزش شهرستان‌های کازرون و کوهچنار باشد.
در ادامه، عباسی طی دیداری دیگر با کیکاووس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک و از اساتید بزرگ کاراته ایران و جهان در خصوص چالش‌های ورزش کشور در سطح کلان به بحث و گفتگو پرداختند.
سپس سعیدی قول مساعد داد تا ضمن پیگیری تخصیص تجهیزات ورزشی شهرستان‌های کازرون و کوهچنار، در خصوص برگزاری چندین دوره مربیگری و داوری پیشرفته کاراته با حضور بهترین اساتید کشور در این حوزه انتخابیه نهایت همکاری را داشته باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی