[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

عربشاهی: انصاری‌فرد با خودسری بدهی روی بدهی آورد، روزنامه شیراز نوین

پیشکسوت پرسپولیس گفت: ما از دوستمان که سه چهار سال کنارمان بازی کرده بود، انتظار یکسری کارها را نداشتیم.
ضیاء عربشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص حضور تعدادی از پیشکسوتان پرسپولیس در دفتر مدیرعامل این باشگاه عنوان کرد: ما برای تشکر از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره که درگذشت پدر و مادر آقای سلطانی را روی سایت باشگاه تسلیت گفته بودند و بنرهایی هم برای این اتفاق در نظر گرفته بودند و همچنین تولد مجتبی محرمی‌ را تبریک گفته بودند، به دفتر جناب رسول پناه رفتیم. در آنجا به صحبت مشغول شدیم و در مورد باشگاه و مدیرعامل قبلی که دوست سابقمان است، صحبت‌ کردیم.
عربشاهی در مورد اینکه چرا از انصاری‌فرد به عنوان دوست سابق نام می‌برد، گفت: ببینید وقتی من نوعی به عنوان مدیر پشت میز می‌نشینم و دوستان و پیشکسوتان از من حمایت می‌کنند، اگر از این موقعیت سوءاستفاده کنم نارفیقی کرده‌ام. رفاقت، اتوبان دو طرفه است و هیچ وقت یک‌طرفه نمی‌شود رفت. انصاری‌فرد از خود پیشکسوتان بود. در پرسپولیس بازی کرده بود و پیشکسوتان هم حمایتش کرده بودند و درست نبود یکسری کارها را انجام بدهد.
وی ادامه داد: من شش سال در هیئت مدیره پیشکسوتان بودم. ما اگر می‌خواستیم چیزی را تصویب کنیم، یک رونوشت می‌نوشتیم و آن رونوشت به تأیید هیئت مدیره باید می‌رسید و بعد مدیرعامل آن را انجام می‌داد، اما انصاری‌فرد خودسرانه کار کرد و برای باشگاه بدهی روی بدهی آورد. باید ببینیم منطق چه می‌گوید. باید به دنبال منطق بروید نه به دنبال دوست.
پیشکسوت پرسپولیس افزود: قدوسی در صفحات مجازی می‌گوید انصاری‌فرد این‌طور و آن‌طور بود و مقصر هیئت مدیره بوده و...؛ اما انصاری‌فرد خودسرانه قرارداد می‌بست، خودسرانه قراردادهایی را که می‌گرفت پیش‌خور می‌کرد، خودسرانه بدهی روی بدهی آورد،  چک باشگاه دولتی که دو امضا  است و یک نماینده هیئت مدیره و یک مدیر باشگاه که باید حق امضا داشته باشد را خودسرانه کشیده است. تحریم‌هایی که فیفا می‌خواست به بدهی باشگاه اعمال کند، پول برانکو، با کالدرون کاری کرد که گفت من از حق خودم می‌گذرم، ولی او باید برود! چرا سرمربی خارجی تیم باید چنین حرفی بزند؟

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی