[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

زندی، مربی هیئت قایقرانی استان فارس: انگیزه بالای ورزشکاران قایقرانی فارس روحیه ما را مضاعف می‌کند، روزنامه شیراز نوین

مربی هیئت قایقرانی استان فارس با اشاره به تمرینات این روزهای شاگردانش در خانه گفت: بچه‌ها با انگیزه در خانه برنامه‌های آموزشی که به آن‌ها داده می‌شود، دنبال می‌کنند تا با عبور از این بحران به روال عادی برگردیم و تمرینات را از سر بگیریم. بابک زندی در گفت و گو با روابط عمومی‌ فدراسیون قایقرانی، درباره روند تمرینات شاگردانش در سال 98 گفت: تمرینات و پاروکشی روزانه در آبگیرهای اطراف شیراز داریم که بتوانیم استقامت بچه‌ها را بالا ببریم. البته در این شرایط کرونایی، بچه‌ها تمرینات خود را در حدی که بتوان در خانه انجام داد دنبال می‌کنند تا آمادگی جسمانی که سال گذشته بدست آوردیم حفظ شود و پس از این شرایط بتوانیم برنامه‌ها را دنبال کنیم. وی ادامه داد: من هم دورادور با فیلم‌ها و بازخوردی که بچه‌ها می‌فرستند تمرینات آن‌ها را دنبال می‌کنم و هر روز برنامه جدید به آن‌ها می‌دهم. خدا را شکر بچه‌های ما از انگیزه خوبی برخوردار هستند و تمرینات را با قدرت پیگیری می‌کنند.
زندی در خصوص برنامه‌های پیش روی هیئت قایقرانی فارس برای جذب نفرات جدید خبر داد و گفت: با تلاش هیئت آکادمی ‌آموزشی قهرمانی راه اندازی شد و در سال گذشته نفراتی برای رشته‌های کانوپولو و اسلالوم در سه رده سنی زیر 18، 16 و 14 سال جذب شدند که توانستیم از آن‌ها در المپیاد و مسابقات دیگر استفاده کنیم و نشان دادند می‌توانیم در استان فارس قایقرانی را توسعه دهیم. وی افزود: این بچه‌ها به طور مرتب آموزش دیدند و خدا را شکر همکاری خوبی هم از سوی خانواده‌ها و حتی مدارس با ما صورت می‌گیرد و می‌توانیم با تمرکز بهتری کار کنیم و نهایتاً بتوانیم موفقیت‌های قایقرانی شیراز را شاهد باشیم.
زندی همچنین گفت: در این شرایط قرنطینه علاوه بر برنامه تمرینات ورزشی و کنترل و نظارت از طریق فضای مجازی، آموزش‌های روانی هم به ورزشکارها و خانواده‌ها داده می‌شود تا از نظر روحی و انگیزشی خانواده‌ها در کنار ورزشکار‌ها باشند.
وی در خصوص برنامه‌های پیش رو اظهار کرد: در سال جدید به امید خدا با عبور از بحران شیوع ویروس کرونا برنامه‌ها را دنبال خواهیم کرد. تلاش می‌کنیم تعداد ورزشکاران را بیشتر کنیم و بتوانیم از بین ورزشکاران مستعدی که جذب می‌شوند، نفرات بیشتری برای تیم‌های منتخب استان انتخاب کنیم.
زندی با تقدیر از حمایت‌های هیئت قایقرانی استان فارس بیان کرد: با همکاری که هیئت قایقرانی با ما دارد و حمایت خانواده‌ها عزم جدی برای توسعه و پیشرفت قایقرانی در شیراز وجود دارد که تلاش می‌کنیم ما هم در جایگاه خودمان آنچه از دستمان برمی‌آید انجام دهیم و موفقیت‌های بیشتری در کنار هم رقم بزنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی