[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

لیست سیاه تک‌نفره گل‌محمدی در پرسپولیس، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تنها یک بازیکن را در لیست خروج این تیم قرار داده است.به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل‌محمدی پس از جلسه اخیر خود با هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره آنتونی استوکس تصمیم‌گیری نهایی کرد.
مهاجم پرحاشیه پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی با قراردادی پنج ماهه به ارزش ۲۵۰هزار دلار به این تیم پیوست پس از تنها ۶۵ دقیقه بازی کردن با پیراهن این تیم اقدام به ترک تمرینات پرسپولیس کرد.
استوکس پس از بازی شارجه امارات و پرسپولیس در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا خواهان مرخصی دوروزه از گل محمدی شد؛ اما هرگز به تهران بازنگشت تا خودش را به باشگاه معرفی کند. مهاجم ایرلندی سرخ‌پوشان از تعطیلی لیگ برتر بابت شیوع ویروس کرونا نیز نهایت سوءاستفاده را کرد تا نیامدن به تهران را تقصیر این موضوع بیندازد.
یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس که تا هفته گذشته از قراردادن اسم او در لیست مازاد سرخ‌ها پرهیز داشت، پس از مواجهه با نامه جدید وکیل وی مبنی بر درخواست دریافت ۲۰هزار دلار دیگر از این باشگاه، اقدام به قراردادن اسم او در لیست خروج کرد.
گل محمدی در گفتگوی خود هم اعلام کرد که پرسپولیس از بین دو، سه گزینه چاره‌ای به جز انتخاب استوکس نداشته و این بازیکن از کیفیت فنی روزهای حضورش در تراکتور دور بوده است. 
سرمربی پرسپولیس همچنین عنوان کرد که به بازیکنان خود برای فصل بعد هم نیاز دارد و به جز استوکس فعلاً بازیکنی در لیست مازاد نیست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی