[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

دستگاه فرهنگ فارس به استقبال رمضان رفت، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی ‌اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌استان فارس، احمدرضا نداف، مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌فارس گفت: این اداره کل افتخار دارد که هر ساله در روزهای ماه مبارک رمضان، در کنار سایر نهادها و سازمان به اجرای برنامه‌های قرآنی ویژه این ماه مبارک می‌پردازد.
مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌فارس افزود: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا بر نحوه انجام فعالیت‌ها و برنامه‌های مؤسسات و نهادهای قرآنی استان، یکی از سیاست‌ها و اولویت‌های این اداره کل حمایت از برنامه‌ها و طرح‌های حوزه قرآن و عترت است که در فضای مجازی و با محوریت ماه مبارک رمضان انجام شوند.نداف ادامه داد: به همین منظور  مؤسسات قرآنی و تشکل‌های وابسته در صورت آمادگی و داشتن طرح اجرایی مناسب، تأثیرگذار و قابل‌ ارائه در فضای مجازی، حداکثر تا 8 اردیبهشت‌ماه جاری طرح‌های خود را با فرمت فایل پیوستی در پیام‌رسان ایتا با شماره 09175029884 ارسال نمایند.
وی بیان داشت: طرح‌های ارسالی بر اساس اولویت و تأثیرگذار بودن بررسی می‌شوند و سپس هماهنگی‌ها با طرح‌های منتخب جهت عقد تفاهم‌نامه انجام خواهد شد. علاقه‌مندان جهت اطلاعات بیشتر و پرسش‌های خود می‌توانند با شماره 09175029884 تماس حاصل نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی