[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

خبر داد: توزیع ۱۸۰۰۰ هزار بسته‌معیشتی در شیراز، روزنامه شیراز نوین


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه احمد بن موسی(ع) شیراز از توزیع 18000 هزار بسته معیشتی در این شهر خبر داد. سرهنگ مرتضی خسروانی عصردیروز در رزمایش کمک‌مؤمنانه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، به فلسفه تشکیل بسیج اشاره و اظهار کرد: بسیج نهادی مردمی و در راه خدمت به مردم پیشتاز بوده و از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
خسروانی با تأکید بر اینکه بسیج تشکیلات مردمی بوده و فلسفه تشکیل آن نیز همین مردمی بودن آن است، ادامه داد: بسیج با توجه به تهدیداتِ متوجه به نظام و مردم شیوه فعالیت و برنامه‌های خود را نیز عوض می‌کند، افزود: همانگونه امام راحل بنیان‌گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابل تهدیدی که در ابتدای پیروزی انقلاب کشور و ملت را متوجه خود کرده بود بسیج را تشکیل داد به همان صورت نیز در حال حاضر بسیج برای مقابله با بیماری کرونا و کمک‌مؤمنانه به مردم پیشتاز است.
فرمانده سپاه احمد بن موسی(ع) شیراز ادامه داد: بسیج در دوران دفاع مقدس متناسب با آن تهدید شکل گرفت و پس از دفاع مقدس نیز تهدیدات دیگری پیش روی کشور بود که بسیج متناسب با آن تهدیدات آرایش می‌‌گیرد. وی درباره ورود بسیج به مبارزه با ویروس کرونا خاطرنشان کرد: با ورود این ویروس به کشور از همان روزهای اولیه بسیج اعلام آمادگی کرد و با تمام توان و مستمر در حال خدمت‌رسانی به مردم است. 
خسروانی با بیان اینکه در مدت شیوع بیماری کرونا بسیج و سپاه در حد توان کمک‌هایی برای کنترل این بیماری داشته‌ است، بیان کرد: با تشکیل و راه اندازی 8 کارگاه ماسک توسط بسیجیان سپاه احمد بن موسی(ع) در شیراز توانستیم ۱ میلیون ۲۰۰ هزار ماسک در این شهر توزیع کنیم. وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری بر کمک های‌مؤمنانه در ماه مبارک رمضان، تصریح کرد:  18 هزار بسته معیشتی در شیراز توزیع کرده‌ایم که 1500‌بسته آن در این رزمایش بین خانواده‌های نیازمند شناسایی شده از قبل توزیع می‌شود. 
خسروانی به دیگر فعالیت‌های بسیجیان در مبارزه با کرونا اشاره کرد و یادآور شد: ۴۲ هزار بسته بهداشتی توزیع و 5100 نفرروز در قالب ۲۶ تیم خیابان‌ها و محلات را گندزایی کردند. وی در پایان گفت: ۵۶ گروه جهادی در 35 روز هر روز ۶ تیم ۱۰‌نفره در تب‌سنجی و غربالگری اجرای مأموریت کردند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی