[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۶
  • دوره جدید

نظارت برعرضه فرآورده‌های خام دامی تشدید شد، روزنامه شیراز نوین

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان فارس، منصور بستانیان معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان گفت: در ایام ماه مبارک رمضان و با هدف اطمینان از سلامت فرآورده‌های خام دامی عرضه شده به شهروندان، نظارت‌های بهداشتی دامپزشکی بر واحدهای تولید، توزیع، فرآوری و عرضۀ فرآورده‌های خام دامی در سراسر استان تشدید شده است.  
بستانیان بیان کرد: طرح تشدید نظارت‌های بهداشتی دامپزشکی از 4 اردیبهشت ماه آغاز شده و تا 4 خرداد ماه ادامه دارد و در این طرح 74 اکیپ در قالب 40 اکیپ سیار و 34 اکیپ ثابت بر تولید، توزیع و عرضه فرآورده‌های خام دامی نظارت دارند. وی تصریح کرد: شهروندان فرآورده‌های خام دامی مورد نیاز خود را از مراکز معتبر و مورد تأیید دامپزشکی تهیه کرده و در هنگام خرید گوشت قرمز به مهر و لیبل درج شده بر روی لاشه یا بسته‌بندی که حاوی اطلاعات تاریخ تولید، انقضاء، نوع محصول، کد بهداشتی بهره‌برداری دامپزشکی می‌باشد، توجه نمایند.  
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی در حوزه فرآورده‌های خام دامی، مراتب را از طریق تلفن پیامگیر ۱۵۱۲ یاسامانه پیامکی 30002792 به اطلاع کارشناسان دامپزشکی‌برسانند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی