[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

توسعه کشت گلخانه‌ای راه حل کاهش مشکلات آبی کشور است، روزنامه شیراز نوین

 گروه شهرستان‌ها، آباده، کریم آمالی
در جلسه‌ای که در سالن اجتماعات شهید سلیمانی به ریاست فرماندار و با حضور معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی فارس برگزارشد مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان آباده منصوب و معرفی شد.
فرماندار آباده در این آیین با بیان اینکه حمایت و برنامه‌ریزی، همت و پشتکار مسئولان از کشاورزان باعث رونق صنعت کشاورزی می‌شود، گفت: در این عرصه می‌توان با بهره‌گیری از توان نیروهای متخصص، تجربه و علم آنها به خودکفایی در این حوزه و رونق اقتصادی دست یافت.  زین‌العابدین نیک مرام با اشاره به ظرفیت شهرستان آباده در حوزه کشاورزی اظهار کرد: آباده در تولید گوشت سفید مقام دوم و در تولید گوشت قرمز مقام سوم و همچنین در تولید زردآلو مقام نخست را به خوداختصاص داده‌است.
وی با بیان اینکه توسعه کشت گلخانه‌ای راه حل کاهش مشکلات آبی کشور است، گفت: این شهرستان می‌تواند به‌عنوان شهر گلخانه‌ای در استان فارس معرفی شده و با توجه به مدیریت آب، طرح‌های کشاورزی در این شهرستان بومی‌سازی شود.
نماینده عالی دولت به ظرفیت کشت زعفران در آباده نیز اشاره کرد و گفت: یکی از مواردی که این شهرستان قطعاً در آن موفق بوده و می‌تواند به‌عنوان یک کشت مؤثر شناخته شود *زعفران* است.
فرماندار آباده با تقدیر از زحمات مدیر پیشین جهاد‌کشاورزی آباده اظهار کرد: توجه به نیروی انسانی توانمند و متخصص، تکریم ارباب رجوع، حمایت و تسهیل امور کشاورزان در شهرستان از مهم‌ترین مواردی است که مدیر جدید این اداره در دستور کار خود قرار دهد.
معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی فارس نیز در این جلسه مهم‌ترین و ارزشمندترین دستاورد اجرای مدل تعالی سازمانی، دستیابی به یک مدل مدیریتی در تفکر، نگرش و عمل به منظور پیگیری امور سازمان دانست و گفت: این سازمان تنها دستگاه دولتی ادامه دهنده مسیر تعالی است.
صادقی با رضایت از عملکرد جهاد کشاورزی شهرستان آباده اظهار کرد: بدون شک با تدبیر فرماندار و تلاش پرسنل جهاد کشاورزی؛ گره از مشکلات کشاورزان در این شهرستان باز می‌شود.
در پایان با تقدیر از زحمات مجید یعقوبی؛ مدیر پیشین جهاد کشاورزی آباده، مهدی امینی به‌عنوان مدیر جدید این اداره منصوب و معرفی شد. گفتنی است مهدی امینی پیش از این رئیس اداره فنی و امور زیربنایی مدیریت جهاد‌کشاورزی آباده بوده است. مجید یعقوبی؛ مدیر پیشین این اداره به‌عنوان مدیر امور اداری سازمان جهاد کشاورزی فارس منصوب شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی