[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۲
  • دوره جدید

رسول پناه: در خصوص برانکو خطری پرسپولیس را تهدید نمی‌کند، روزنامه شیراز نوین


به گزارش ایلنا، رسول پناه، سرپرست پرسپولیس درباره اتفاقات اخیر حول این باشگاه گفت: برانکو بابت مطالبات خود شکایتی را مطرح کرده و حکم اولیه آن آمده و ما درخواست گراند حکم را کردیم و در مهلت قانونی این درخواست را به فیفا ارسال کردیم. هزینه این دادرسی از طلبی که داشتیم کسر شده و منتظر پاسخ در این رابطه هستیم.
سرپرست سرخ‌پوشان درباره اینکه مطالبات برانکو از نظر این باشگاه چقدر است، گفت: اجازه بدهید وقتی این موضوع قطعی شد آن را اعلام کنیم.
وی درباره مهلت شش روزه برانکو به پرسپولیس گفت: ما طبق روال قانونی کار را دنبال می‌کنیم. وقتی این نامه مطرح شده ما طبق روال دنبال می‌کنیم و اکنون با فیفا ارتباط لازم را داریم و مکاتبات را دنبال می‌کنیم و چیزی پرسپولیس را تهدید نمی‌کند.
رسول پناه در واکنش به این موضوع که میزان مطالبات این باشگاه کمتر از بودجه لازم آنهاست و این مسئله نگرانی بازیکنان را در پی داشته، گفت: مطالبات ما در حدود 650هزار دلار است و ما در حال مدیریت آن هستیم. برخی احکام برای قطعیت نیاز به زمان دارند و ما درباره آرا و احکامی ‌که قطعی شده، کار را دنبال می‌کنیم و درباره دیگر احکام نیز مدیریت خواهیم کرد و جای دیگر هم مطالبات داریم و از آن پرداخت خواهیم کرد.
وی درباره اینکه چه زمانی اعضای هیئت مدیره پرسپولیس تکمیل خواهد شد، گفت: این موضوع مربوط به وزارت ورزش است. من رئیس هیئت مدیره هستم؛ اما اینکه تکمیل هیئت مدیره مربوط به وزارت ورزش است، هیچ خللی در کار ما نیست و تمامی‌ اعضا هر روز کارها را پیگیری می‌کنند و برای باشگاه وقت می‌گذارند.
رسول پناه درباره موضوع بشار رسن و همچنین کالدرون گفت: درباره بحث کالدرون ایشان درباره مطالبات خود شکایتی مطرح کرده و ما دفاعیه محکم و درخواست متقابلی دادیم و منتظر رأی فیفا هستیم. با بشار رسن خودم صحبت کردم. ایشان مطالباتی داشتند که پرداخت نشده و در انتظار بازگشت ایشان هستیم. بازیکنان ما بزرگ هستند و قطعاً پیشنهادهایی دارند اما نظر ما این است که با همه آنها ادامه همکاری کنیم.
سرپرست پرسپولیس در واکنش به حضور دوباره برخی مسئولان سپاهان در فدراسیون و اینکه آیا در بحث دیدار سپاهان و پرسپولیس موضوع جدیدی اتفاق افتاده، گفت: حضور من در فدراسیون مربوط به این قضیه نبود و ما منتظر رأی کمیته استیناف هستیم.
رسول پناه در بخش پایانی صحبت‌هایش درباره بحث اسپانسری و صحبت‌هایی که در این رابطه مطرح است، گفت: ما با کارگزار جدید (آتیه داده پرداز) قراردادمان فسخ شده و چند اسپانسر درخواست همکاری کرده که ما به وزارت نامه زدیم تا اصالت و استعلام لازم در این باره گرفته شود و این بحث را دنبال خواهیم کرد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی