[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

شفافیت در رأس امور قرار بگیرد ، روزنامه شیراز نوین

نخستین نشست هم‌اندیشی یاوران شورای محلات منطقه یک با حضور لیلا دودمان عضو شورای اسلامی شهر و غلامرضا نامورچی شهردار و معاونان شهرداری منطقه یک، شنبه ۶ اردیبهشت ماه ٩٩ برگزار شد.
در ابتدای جلسه لیلا دودمان عضو و ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه یک با تبریک حلول ماه مبارک رمضان به حاضران،  ارتباط پایدار و فراگیر بین شهرداری و یاوران شورا را سبب پویایی محلات عنوان نمود و اظهار داشت: یاوران شورای محلات به عنوان زبان گویای مردم هستند و برای حل مشکلات شهروندان حضور یاوران در کنار شهرداری را امری مهم عنوان نمود. وی در ادامه یاوران شورا را امین و ناظر مردم بر عملکرد شهرداری دانست و افزود: یاوران با اطلاع و انتقال خواسته‌ها و نیازهای شهروندان به شهرداری‌ها و همچنین آگاه نمودن شهروندان از نحوه خدمات‌رسانی شهرداری به آنها، نقش بسیار مهمی در مشارکت مردم و افزایش رضایتمندی شهروندان از فعالیت‌ها و اقدامات شهرداری‌ها دارند.
دودمان خاطرنشان ساخت: برخی پروژه‌ها  از قبیل لوله‌گذاری دفع آب‌های سطحی، آسفالت معابر، اجرای پل عابر پیاده و بازگشایی پارک محله‌ای در سال قبل اجرا نگردید که در دستور کار سال جاری جهت اجرا قرار خواهد گرفت.
غلامرضا نامورچی شهردار منطقه یک شیراز نیز در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات یاوران شورای محلات منطقه عنوان کرد: مردم هزینه اداره شهر را پرداخت می‌کنند و حق دارند از خرج کرد این هزینه‌ها اطلاع پیدا کنند و باید شفافیت در رأس امور قرار بگیرد تا مردم به ما اعتماد و در حل مشکلات ما را یاری کنند.
شهردار منطقه یک شیراز در این جلسه به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص مقابله با ویروس کرونا در سطح منطقه پرداخت و گفت: با تعریف بیش از 60پروژه در سال جاری نهضت بازآفرینی و توسعه فضاهای شهری در سطح منطقه یک را شاهد خواهیم بود.
نامورچی اضافه کرد:یاوران محلات با اشراف و درک متقابل مشکلات و معضلات محلات متبوع خود و نیز چالش‌ها و کمبود‌های ‌فراروی مدیریت شهری در راستای تحقق خواسته‌های ‌بحق شهروندان با تلاش‌های ‌شبانه‌روزی سر از پانشناخته و همواره در جهت نیل به اهداف و رفع موانع پیرامونی نقش بسزایی ایفاء ‌می‌نمایند و ابراز امیدواری کرد که تا با برگزاری دوره‌ایی این جلسات و انجام برنامه‌ریزی‌های‌ لازم در اسرع وقت شاهد برطرف شدن مسائل و مشکلات شهروندان باشیم. 
در ادامه این جلسه یاوران شورای اسلامی شهر منطقه یک با بیان مسائل و مشکلات منطقه خود، به بررسی راهکارهای حل آنها پرداختند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی