[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۲
  • دوره جدید

کشف ۱۱۱ کیلو تریاک در پژو ۴۰۵، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان گفت: در بازرسی از یک سواری 405 در محور قطرویه- نی‌ریز، میزان 111 کیلو تریاک کشف و 2 سوداگر مرگ نیز دستگیر شدند. 
سردار «رهام‌بخش حبیبی» در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد‌مخدر شهرستان نی‌ریز با اقدامات فنی و تخصصی، از قصد ورود یک سواری 405 حامل تریاک به آن شهرستان مطلع شدند. 
وی افزود: مأموران سریعاً به محل مورد نظر اعزام و ضمن استقرار ایست و بازرسی محسوس و نامحسوس، خودرو را توقیف و موفق شدند در بازرسی دقیق از آن، میزان 111کیلو تریاک کشف و 2 نفر متهم را نیز دستگیر کنند.
سردار «حبیبی» با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، تصریح کرد: اقدامات قاچاقچیان در این استان به هیچ‌وجه از چشمان تیز بین پلیس دور نخواهد ماند.
72 تن برنج احتکار در انبار کشف شد
همچنین جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف انبار 72 تنی برنج در شیراز خبرداد وگفت: مأموران پلیس امنیت عمومی، انبار برنج احتکار شده به ارزش 5 میلیارد ریال را در شیراز کشف کردند.
سرهنگ «یوسف ملک‌زاده»در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: مأموران پلیس امنیت عمومی استان با اقدامات فنی و تخصصی، از اخباری مبنی بر نگهداری و احتکار برنج در یک انبار واقع در شهرک «دستغیب» شیراز مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
سرهنگ «ملک‌زاده» تصریح کرد: بلافاصله با کسب مجوز قضائی و با حضور نمایندگان تعزیرات حکومتی، طی یک عملیات از انبار مورد نظر بازدید به عمل آمد و 72 تن برنج که فاقد مدارک ورودی و خروجی و احتکار شده بود، کشف و توقیف شد.
جانشین فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه ارزش این محموله احتکار شده برابر نظر کارشناسان، 5 میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این خصوص پرونده تشکیل و تحویل مراجع قضائی شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی