[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

هرگاه به جوانان اعتماد کردیم نمره قبولی گرفتیم، روزنامه شیراز نوین

در نشست مشترک مدیرکل ورزش و جوانان فارس و فرماندار شهرستان پاسارگاد، روند تکمیل پروژه‌های ورزشی شهرستان پاسارگاد برررسی شد.
فرماندار پاساگاد در این نشست که با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد، از اقدامات انجام شده در حوزه ورزش پاسارگاد به عنوان انقلابی در عرصه عمرانی یاد کرد و با امیرکبیر ورزش خواندن مدیرکل ورزش و جوانان فارس، گفت: خدمات دولت در حوزه ورزش جوانان فارس باعث افتخار است.
صادق فلاحی با اشاره به صحبت‌های رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان در مراسم افتتاح مجموعه بزرگ ورزشی شهید قاسم سلیمانی لامرد گفت: اینکه شخص رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان کشورمان از اقدامات انجام شده در ورزش استان به عنوان اقداماتی بی‌نظیر و پرافتخار یاد می‌کنند، سند تأیید کارنامه عملکردی خادمین مردم در این حوزه است.
وی در ادامه، توجه به ورزش روستایی و توسعه زیرساخت‌های ورزشی در مناطق کم‌برخوردار را عاملی برای توسعه، جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر و کمک به استراتژی مهاجرت به روستا‌ها دانست و گفت: خوشبختانه این موضوع در دولت تدبیر و امید خصوصاً در دولت دوم مورد توجه تصمیم‌گیران و تصمیم‌سازان قرار گرفته است.
فلاحی، رشد و توسعه  اقتصاد ورزش را یکی دیگر از منافع حاصل از توسعه زیرساخت‌های ورزشی دانست و با اشاره به گردشگرپذیر بودن شهرستان پاسارگاد گفت: تقویت ظرفیت‌های سخت‌افزاری ورزش در شهرستان پاسارگاد، زمینه را برای میزبانی این شهرستان از رویداد‌های مختلف ورزشی بیش از پیش فراهم ساخته است.
رئیس شورای اداری شهرستان پاسارگاد ابزار امیدواری کرد با تقویت هم‌زمان  راهبرد توسعه توریسم ورزشی و زیرساخت این شهرستان، پاسارگاد به یکی از قطب‌های میزبانی رقابت‌های ملی و حتی بین‌المللی ورزشی در استان تبدیل شود.
در ادامه این نشست مشترک، مدیرکل ورزش و جوانان فارس نیز با ابراز خوشحالی از رشد چشمگیر سرانه ورزشی در شهرستان پاسارگاد، این شهرستان را یکی از مراکز شناسایی و پرورش نخبگان ورزشی در استان دانست و افزود: تزریق نیروی جوانی در رأس مدیریت ورزش این شهرستان، تجربه و الگوی خوبی برای اعتماد به جوانان به عنوان پشتوانه‌های مدیریتی کشور بود.
حیدرعلی کامیاب ادامه داد: وقتی می‌گوییم دولت نگاه ویژه‌ای به جوانان دارد، در عمل با انتصاب مدیران جوان در جایگاه‌های مختلف این نگاه عملیاتی می‌شود.
وی با بیان اینکه هرگاه به جوانان اعتماد کردیم نمره قبولی گرفتیم، افزود: ورود انقلاب به دهه پنجم حیات خود نیاز توجه ویژه به برخی مسائل را بیش از پیش نمایان می‌سازد و جوان‌گرایی یکی از این مسائل است.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس با اشاره به بیانیه مقام معظم رهبری موسوم به بیانیه گام دوم افزود: نسل جوان به طور طبیعی دارای ایده‌های نو برای اداره جامعه است.
کامیاب در عین حال افزود: انتخاب مدیران جوان به معنای رصد کردن سن شناسنامه‌ای مدیران نیست، بلکه به معنای تشخیص و یافت مدیرانی است که توانایی ایده‌سازی و محقق کردن ایده‌های راهگشا را دارا هستند.
وی از حمایت‌های فرماندار شهرستان پاسارگاد در راستای تحقق سیاست‌های دولت در عرصه ورزش و جوانان در شهرستان پاسارگاد تقدیر کرد و گفت: نماینده دولت در شهرستان پاسارگاد نیز خود نمونه‌ای از مدیران جوان، پرانرژی و متعهد کشور است.
گفتنی است در این نشست مشترک، درخصوص آخرین وضعیت پروژه‌های عمرانی و سالن‌های ورزشی در مادر سلیمان، اکبرآباد، دولت‌آباد، ابولوردی، دهنو، مبارک‌آباد، جیسقان، علی‌آباد، استخر سرپوشیده پاسارگاد و پارک ورزشی علی‌آباد بحث و تبادل نظر شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی