[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

فتح‌الله‌زاده: دو نفر اجازه ندادند استرا را نگه داریم، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل سابق استقلال بار دیگر تأکید کرد دلیل جدایی اش از این تیم، فقط بیماری بوده است.
به گزارش ورزش سه، علی فتح الله زاده در این‌باره گفت: فتح‌الله‌زاده هر موقع که به باشگاه آمده وضعیت باشگاه همین‌طور بوده، چه زمانی این‌طور نبوده؟ چه زمانی باشگاه پول داشته و به من گفتند بیا اینجا و کار کن؟
 او ادامه داد: من می‌دانم بعضی از هوادارانمان که آن‌ها من را آوردند ناراحت هستند، اما آنها باید قبول کنند در شرایطی که آمدم،  نهایتاً یک هفته تا ده روز فرصت داشتیم تا شکایت‌ها را برطرف کنیم، وگرنه محروم می‌شدیم. واقعاً مریض شدم. مریضی من این‌طور شد که آنفلوانزا، بعد ذات‌الریه و بعد از آن کرونا گرفتم! یعنی 15 روز آنتی‌بیوتیک مصرف کردم و بدنم افت شدیدی پیدا کرد. وقتی کرونا گرفتم 25 روز درگیر این موضوع بودم و 19 روز دقیقاً در خانه قرنطینه بودم و نمی‌توانستم کاری کنم. اسناد پزشکی آن هست. دیدیم 10 روز بیشتر فرصت نداریم، چطور می‌توانم 25 روز خانه بمانم و نیایم. همه چیز به هم می‌خورد. با تمام علاقه‌ای که به این باشگاه دارم و همه هم می‌دانند تنها کسی هستم که دوست دارم مدیرعامل باشگاه بشوم.
 مدیرعامل سابق استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود او آن مدیر سابق نیست و در مورد ماجرای نگه داشتن استراماچونی بیشتر شعار داد هم گفت: هوادار ما فهیم است، اما عده‌ای به دنبال مغلطه هستند. وقتی آمدم استراماچونی رفته بود. 10 روز قبل از اینکه بیایم رفته بود. پرونده بازگشت او را چه کسی مطرح کرد؟ من مطرح کردم. بعد از اینکه رفته بود و باشگاه اطلاعیه رسمی‌ داد که یک ماه رابطه ما با استراماچونی قطع و کلاً تمام شد، با رحمان رضایی صحبت کردم؛ چون می‌دانستم وکیل استراماچونی وکیل رحمان رضایی هم بوده، از او خواهش کردم جلسه‌ای بگذارد.
 وی در مورد اینکه گفته می‌شود مدیران استقلال برای مذاکره با یک مربی دیگر به دوحه سفر کرده بود هم گفت: نه، مراجعه به آنجا را نمی‌گویم. من آن زمان که رحمان رضایی و دوستان برای صحبت به قطر رفته بودند را نمی‌گویم، قبل از آن، با رحمان رضایی صحبت کردم که ارتباط بگیرد که ارتباط هم گرفت، منتهی در وسط کار متأسفانه یکی دو نفر دیگر آمدند و این ارتباط را قطع کردند و نگذاشتند من بروم و صحبت کنم.
 فتح‌الله زاده در مورد اینکه قرار بود اگر استراماچونی نیاید او هم برود هم گفت: همان زمان به دوستان گفتم اگر استراماچونی نیاید من هم نمی‌آیم. مگر من آمدم؟ رفتم. من آمدم اصلاً استراماچونی نبود، می‌خواستم تلاش کنم او را بیاورم و وقتی نیامد، دیدم هواداران ناراحت هستند، رفتم. ضمن اینکه کرونا واقعیت بود. نمی‌دانستم کرونا می‌آید و فوتبال تعطیل می‌شود. اگر می‌دانستم تعطیل می‌شود و بازی‌ها ادامه پیدا نمی‌کند، من هم می‌ماندم.
 مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال در مورد چالش‌های ادامه دار او با واعظ آشتیانی هم گفت: تمام شد!
 وی در مورد اینکه واعظ آشتیانی اعلام کرده فتح‌الله‌زاده را در دادگاه می‌بیند، گفت: عیب ندارد، من گفتم که در دادگاه می‌بینم.
 فتح‌الله زاده در مورد اینکه آشتیانی اعلام کرده از دیدار با فتح الله زاده استقبال می‌کند هم گفت: او از من نباید استقبال کند، باید از دادگاه استقبال کند. تهمت زدن کار خوبی نیست. شما تا چیزی که به دادگاه نرفته و رأی محکومیت صادر نشده نمی‌توانید به دیگران تهمت بزنید، این قانون است و من نمی‌گویم. اگر من محکومیتی دارم ارائه کند و بگوید محکوم شدی، وقتی ندارم این‌ کارها بی‌اخلاقی است.
 مدیرعامل اسبق استقلال در مورد سند خوردن کمپ حجازی به نام استقلال گفت: بحث ما در مورد زمین بود. 10 سال است؛ یک روز می‌گوید این زمین برای تربیت بدنی نیست که بتواند بدهد، یک روز می‌گوید این برای زمین شهری است. من نامه خود زمین درون‌شهری را نشان می‌دهم که می‌گوید زمین را داده‌ام، او می‌گوید نه نداده‌اید. ده سال است ما را اذیت کرد و این همه گفت، دیروز مشخص شد و وزیر هم دستور داد این زمین برای باشگاه شود.
 مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال در مورد اینکه حسن روشن اعلام کرده مدیرعاملی باشگاه استقلال سرایداری است هم گفت: حسن روشن کاملاً درست می‌گوید، این مشکل، مشکل کل فوتبال ما است. اگر واقعاً در آن باشگاه مدیریت بود؛ در سال 80 که خدابیامرز خطیب نامه نوشت به زمین شهری که این سند را قطعی کنید، اگر من بودم تمام شده بود. من آمدم بیرون، باز روی هوا رفت. بله واقعاً سرایداری است. مدیر اگر بود کارها ثبات پیدا می‌کرد و انجام می‌شد و به سرانجام می‌رسید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی