[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

تلاش سازمان‌های مردم‌نهاد جوان فارس برای شکست کرونا، روزنامه شیراز نوین

معاون امورجوانان ورزش و جوانان فارس گفت: تلاش سازمان‌های مردم نهاد جوان فارس برای شکست کرونا و حمایت از آسیب دیدگان این بیماری بسیار مطلوب است.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس به نقل از خبرگزاری برنا، علی رضایی گفت: سازمان‌های مردم نهاد جوان فارس در بحران کرونا بسیار فعال بودند، به طوری که این جوانان با راه اندازی کارگاه‌های خیاطی حدود 15 هزار دست لباس بیمارستانی تولید کردند و تحویل بیمارستان‌ها دادند.
وی ادامه داد: تولید بیش از 100 هزار ماسک و توزیع بیش از یک هزار بسته کمک معیشتی به خانواده‌های کم بضاعت، از دیگر فعالیت‌های انجام شده توسط سازمان‌های مردم نهاد جوان استان فارس در بحران کرونا بود.
همکاری در رزمایش همت جوانانه کمک مؤمنانه
معاون امور جوانان ورزش و جوانان فارس در ادامه به همکاری سازمان‌های مردم‌نهاد جوان برای برگزاری رزمایش همت جوانانه کمک مؤمنانه اشاره کرد و ابراز داشت: جوانان در تدارک و آماده سازی برای این رزمایش هستند که به مناسبت تولد امام حسن(ع) روز 14 ماه رمضان برابر با 19 اردیبهشت در سراسر استان برگزار می‌شود.
رضایی بیان کرد: در این رزمایش که تا پایان ماه رمضان در چند مرحله انجام می‌شود، بسته‌های معیشتی در بین خانواده‌های آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع می‌شود.
محکومیت تحریم‌های ظالمانه ایران
وی سپس تأکید کرد: حق برخورداری از بهداشت و سلامت عمومی ‌یکی از حقوق بنیادین شناخته شده در نظام بین‌المللی حقوق بشر است که در اسناد گوناگون بین‌المللی جایگاهی استوار دارد.
معاون امور جوانان فارس افزود: در شرایط کنونی به دلیل تحریم‌های موجود جان میلیون‌ها ایرانی در مخاطره است؛ زیرا کشور ما برای خرید تجهیزات پزشکی و وسایل حفاظتی برای ۸۰ میلیون نفر جمعیت خود نیازمند منابع مالی است که آمریکا مانع بهره مندی از آن می‌شود.
وی ضمن محکوم کردن تحریم‌های ظالمانه علیه ایران خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شیراز پایتخت جوانان جهان اسلام بوده است، سازمان‌های مردم‌نهاد فارس برنامه دارند تحریم‌های ظالمانه ای که به واقع نوعی تروریسم است و سلامت مردم کشور را نشانه رفته از طریق مجامع عمومی ‌و بین‌الملی مانند سازمان همکاری اسلامی، دادگاه بین المللی کیفری و با کمک سازمان‌های مردم نهاد حقوق بشری خارج از کشور پیگیری کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی