[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

آغاز عملیات لکه‌گیری هندسی و درزگیری در بزرگراه لامرد -مهر، روزنامه شیراز نوین

باقرى‌فرد با بیان اینکه در راستای نگهداری وضعیت رویه‌های ‌محورهای شریانی مجوز اجرای لکه‌گیری هندسی با آسفالت گرم در محور مذکور از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای‌کشور اخذ و پس از انجام تشریفات قانونی پیمانکار آن انتخاب گردید، افزود: تا چند روز آینده این عملیات شروع خواهد شد و قرارداد اجرایی این عملیات بالغ بر ٧٠ میلیارد ریال ‌می‌باشد.
مدیرکل راه و شهرسازى لارستان تصریح کرد: خرابی‌های‌ گسترده‌ای ‌ناشی از فشار بارهای وارده از لاستیک ناوگان سنگین به سطح رویه آسفالت به‌صورت ترک‌های‌موزاییکی مخصوصاً در محل عبور چرخ‌ها به‌وجود آمده که با اجرای لکه‌گیری ابتدا مقاطع به وسیله دستگاه مربوط تراش داده و برداشت‌ می‌گردد و سپس پاکسازی و قیرپاشی و آسفالت مجدد در مقطع انجام خواهد شد.
وی افزود: یکی دیگر از محورهایی که در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی لارستان است محور فاریاب - اخند است که عملیات درزگیری با قیر پلیمیرى صورت خواهد گرفت. باقرى‌فرد خاطر نشان کرد: با اجرای این عملیات از پیشرفت خرابی‌ها به لایه‌های‌ زیرین و مابقی سطح رویه جلوگیری خواهد شد و رویه آسفالت بهسازی و سطح سرویس مناسبی به‌وجود خواهد آمد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی