[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

پستچی امانتدار چک میلیونی را به صاحبش برگرداند، روزنامه شیراز نوین

رئیس ناحیه پستی ۷۱۴ شیراز گفت: پستچی امانتدار شیرازی  چک پنجاه میلیونی  ریالی را به صاحبش برگرداند.  به گزارش روابط عمومی پست فارس، امیرقربانی روز چهارشنبه درجمع نامه‌رسانان شمال شیراز افزود: « مهدی کهنسال»  یکی از نامه‌رسانان هنگام توزیع نامه و مرسوله‌ها، چکی را به مبلغ پنجاه میلیون ریال  پیدا کرد و از طریق پست استان این چک را که متعلق به یکی از شرکت‌های‌پخش شیراز بود، برگرداند.
وی ضمن قدردانی از اقدام شایسته پستچی امانتدار، امانتداری را یکی ازمشخصه‌های مهم و ارزشمند  کارکنان شبکه پستی خواند و ترویج و تقویت همواره آن را در بین همکاران شبکه پستی الزامی ارزیابی کرد. رئیس ناحیه پستی ۷۱۴ شیراز گفت:  یکی از خصایل اخلاقی انسان که دارای ارزش و اهمیت فوق‌العاده‌ای‌است، امانت و امانت‌داری بوده که دراسلام بدان سفارش زیادی شده است. وی اظهارداشت: امـانـت و امانت‌داری بـه عنوان یکی از صفات اخلاقی و ملکوتی، دارای واژه‌های‌زیـبـا و مـقـدسـی بوده و  وجـود این واژه‌ها نشان دهنده قداست و شایستگی خارق‌العاده‌ای ‌است  که در متن امانت نهفته است. قربانی ادامه داد: ایـن خـصـلت روحانی و معنوی در روح و روان انسان‌های‌پاک سیرت وجـود دارد و هـمـواره در گـفـتـار، رفتار، کردار و اعمال آنان نمایان است.
قربانی تأکید کرد: این کارمند پست با عمل به منشور اخلاقی شرکت ملی پست، یک برگ زرین به دفتر افتخارات این اداره افزود که برای همیشه ماندگار خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی