[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

مدیر عامل جدید برق منطقه‌ای‌فارس معرفی شد ، روزنامه شیراز نوین

مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل برق منطقه‌ای‌فارس به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای‌استان فارس، مدیر عامل توانیر در آیین تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای‌استان فارس که به صورت ویدیو کنفرانس و از راه دور برگزار شد، با تقدیر از خدمات عبدالعزیز کریمی مدیر عامل پیشین برق منطقه‌ای‌فارس و بوشهر برای غلامرضا نصیری مدیر عامل جدید این شرکت آرزوی موفقیت کرد و گفت: در برق منطقه‌ای ‌فارس به لحاظ اهمیت شرکت و اهمیت استان فارس و بوشهر فرایند انتخاب مدیر عامل کاملاً قانونی برگزار شد و مهندس غلامرضا نصیری انتخاب شدند، نکته قابل توجه اینکه وی از همکاران برق فارس است و شناخت کافی از دو استان دارند و این موضوع به رشد صنعت کمک خواهد کرد. همایون حائری  معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی نیز دراین مراسم بر لزوم اتخاذ راهکارهایی که به صرفه‌جویی بیشتر کمک ‌می‌کند تأکید کرد و گفت: مدیریت مصرف برق سبب صرفه‌جویی سه هزار و ۸۰۰ مگاواتی برق در کشور در تابستان سال گذشته شد. 
حائری  بیان کرد: میزان صرفه‌جویی برق در مدت مشابه پارسال ۲هزار مگاوات بوده است؛ صرفه‌جویی در حوزه مصرف سبب کاهش هزینه‌های‌بسیار از جمله ساخت نیروگاه‌های‌جدید‌ می‌شود. 
در این مراسم که در سالن جلسات شرکت برق منطقه‌ای‌استان فارس و با حضور محمودرضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، مدیران عامل شرکت‌های‌توزیع برق فارس و شیراز و جمعی از مدیران و معاونان شرکت برق منطقه‌ای ‌برگزار شد، معاون استاندار فارس پیشتازی فارس در تأمین برق مورد نیاز کشور را ستود. محمود رضایی‌کوچی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس اظهار داشت:  بیش از سه هزار پروژه استانی و ملی در استان فارس در دست اجراست که بخش قابل توجهی از آن در حوزه برق و انرژی است و  با تلاش و عزم مسئولان، بخش زیادی از آن در سال جاری و تا پایان دولت تدبیر و امید تکمیل می‌شود و به بهره‌برداری می‌رسد. 
در ادامه این مراسم   غلامرضا نصیری مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای‌استان فارس با تقدیر از مدیران و مسئولان حاضر و قدردانی از مدیر عامل توانیر و معاون وزیر در امور برق و انرژی گفت: از همه ظرفیت‌های‌قانونی برای توسعه شاخص‌های‌تأمین و انتقال برق در دو استان فارس و بوشهر بهره‌گیری‌ می‌شود. نصیری در ادامه یاد آور شد: نیاز کنونی جامعه ما توجه بیشتر به موضوع انرژی‌های نو و تجدیدپذیر را ‌می‌طلبد و از جمله وظایف ساختاری شرکت برق منطقه‌ای‌استان فارس فعالیت دراین حوزه است که  باید با ایجاد پیشگیری و اجرای قوانین این تفکر استراتژیک را هرچه بیشتر ساختاری کنیم. در پایان این مراسم حکم انتصاب  غلامرضا نصیری به عنوان مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای‌استان فارس قرائت گردید. لازم به ذکر است، مهندس نصیری پیش از این به عنوان عضو هیئت مدیره و معاون طرح و توسعه در شرکت برق منطقه‌ای ‌فارس مسئولیت داشت. همچنین مسئولیت بهره برداری برق استان بوشهر و مدیریت مرکز دیسپاچینگ برق منطقه‌ای ‌نیز در کارنامه وی قراردارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی