[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

انتخابات مجامع هلال‌احمر ۲۳خرداد برگزار ‌می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان فارس از برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع این جمعیت در 23 خرداد ماه خبر داد و گفت: استان فارس حدود 11 هزار 500 عضو جوان، داوطلب و امدادگر واجد شرایط دارد که ‌می‌توانند در انتخابات یاد شده شرکت کنند.
به گزارش روابط عمو‌می‌جمعیت هلال‌احمر استان فارس؛ حسین درویشی با بیان اینکه جمعیت هلال‌احمر یک نهاد داوطلب محور است که در تصمیم گیری‌ها‌ و عملکرد آن داوطلبان نقش اساسی دارند، اظهار کرد: انتخابات مجامع بستر و فرصت مهمی برای ایفای نقش تصمیم‌ساز اعضا و داوطلبان در جمعیت هلال‌احمر است.
درویشی از فراهم شدن تمهیدات و مقدمات برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال‌احمر در استان فارس هم‌زمان و هماهنگ با سراسر کشور خبر داد و افزود: مرحله نخست این انتخابات در 26 حوزه انتخابیه فارس و در روز 23 خرداد ماه با حضور اعضای و داوطلبان این جمعیت با رعایت و حفظ فاصله گذاری اجتماعی برگزار ‌می‌گردد. وی در این خصوص توضیح داد: در مرحله نخست این انتخابات از هر شعبه چهار نفر به عنوان عضو شورای اجرایی و یک نفر به عنوان بازرس برگزیده و به ستاد انتخابات استان معرفی ‌می‌شوند.
مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان فارس ادامه داد: تاکنون حدود 11 هزار و 500 عضو جوان، امدادگر و داوطلب واجد شرایط رأی دادن در استان فارس هستند که در صورت باز شدن مجدد سامانه ساجد و امکان دوباره ثبت فعالیت‌های ‌فردی و گروهی اعضا به مدت 48 ساعت، این تعداد افزایش ‌می‌یابد. درویشی همچنین از ثبت‌نام کاندیداهای شورای اجرایی و بازرسی مجامع جمعیت هلال‌احمر استان فارس خبر داد و تصریح کرد: کاندیداهای واجد شرایط از روز 11 اردیبهشت ماه ‌می‌توانند با مراجعه به شعب جمعیت هلال‌احمر فارس ثبت‌نام کنند و این فرآیند تا روز 17 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. وی انتخابات جمعیت هلال‌احمر را فرصتی مناسب برای بازبینی ظرفیت‌های جمعیت هلال‌احمر از اعضا و داوطلبان دانست و افزود: ستاد برگزاری انتخابات جمعیت هلال‌احمر با هدف‌گذاری و بازبینی اعضا و در نهایت تثبیت شناسنامه کل اعضا و داوطلبان به انتخابات نگاه می‌کند. درویشی افزود: انتخابات از اصول مهم جمعیت هلال‌احمر و جایگاهی مهم و تأثیرگذار در روند فعالیت‌ها و تصمیم‌گیری‌های جمعیت دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی