[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

رسانه‌های ایتالیایی: استراماچونی نزدیک به نیمکت تیم ملی ایران، روزنامه شیراز نوین

تکذیب فدراسیون فوتبال در مورد مذاکره با استراماچونی هم به شایعات در این مورد پایان نداد.
به گزارش ایلنا، خبری که دی مارتزیو، خبرنگار ایتالیایی از مذاکره فدراسیون فوتبال با استراماچونی داد، دوباره نام این مربی سابق استقلال را در رسانه‌های ایرانی مطرح کرد و با اینکه شب گذشته سخنگوی فدراسیون فوتبال این خبر را تکذیب کرد؛ همچنان رسانه‌های ایتالیایی اصرار به علاقه ایران به جذب استرا دارند.
یکی از رسانه‌های ایتالیایی با بازتاب این خبر نوشت: نقش جدید برای استراماچونی، سرمربی سابق اینتر نزدیک نیمکت تیم ملی ایران.
سایت «sportface» ایتالیا درباره این موضوع نوشت: داستان استراماچونی با ایران تمامی ‌ندارد و همیشه نام او با این کشور بعد از حضور در استقلال گره خورده است. این بار ایرانی‌ها به دنبال این هستند تا او را به عنوان سرمربی تیم ملی خود انتخاب کنند.
سایت «کالچو مرکاتو» ایتالیا نیز در لیست شایعات نقل و انتقالاتش احتمال بازگشت استراماچونی به ایران را در یکی از این شایعات بیان کرد.
 شبکه «اسکای اسپورت» ایتالیا نیز درباره این خبر نوشت: آندره استراماچونی احتمال دارد به ایران برگردد. او با فدراسیون فوتبال این کشور مذاکره کرد تا هدایت تیم ملی این کشور را برعهده بگیرد. استرا بعد از جدایی استقلال به خاطر عدم پرداخت مطالباتش می‌خواهد دوباره به ایران برگردد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی