[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

لیگ‌ها فوراً تعطیل شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیته پزشکی فیفا اعلام کرد همه لیگ‌های فوتبال در سراسر دنیا باید فوراً تعطیل شوند.
به گزارش ورزش سه، میشل دوگ رئیس کمیته پزشکی فیفا اعلام کرد تمام لیگ‌های فوتبال در سراسر دنیا باید فوراً تعطیل شوند. دوگ می‌گوید مسئله در شرایط فعلی، مسئله پول نیست؛ بلکه پای مرگ و زندگی در میان است.
 رئیس کمیته پزشکی فیفا در گفتگو با روزنامه دیلی‌تلگراف با اعلام نگرانی از بابت اینکه در شرایط فعلی مسائل مالی مهم‌تر از سلامت مردم در نظر گرفته شود، گفت: ما همه تابع نظراتی هستیم که حکومت‌ها در سطح ملی می‌گیرند. مسئله خیلی ساده است. شرایطی پیش آمده که متوجه شدیم فوتبال مهم‌ترین چیز در زندگی‌مان نیست.
 میشل دوگ در ادامه گفت: ما اگر بتوانیم شروع فوتبال را از شروع فصل آینده داشته باشیم و قبل از آن هیچ اتفاق دیگری نیفتد، من خیلی خوشحال خواهم شد. اگر بتوانند فصل 2020-2021 را از ماه اوت یا اوایل سپتامبر یعنی اواخر مرداد یا شهریور شروع کنند، من خوشحال خواهم شد. در این صورت است که می‌توان از موج دوم حمله ویروس در امان ماند.
 رئیس کمیته پزشکی فیفا اضافه کرد: دیگر شرایطی از این مهم‌تر پیش نخواهد آمد که همه موافق باشند بحث‌های پزشکی باید بر بحث‌های مالی و اقتصادی غلبه کند. مسئله، مسئله پول نیست. مسئله، مرگ و زندگی است. به همین سادگی.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی