[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

بدون واسطه کنار مردم هستیم ، روزنامه شیراز نوین

در جلسه‌ای با حضور معاونان و مدیران شهرداری صدرا دکتر پرنیان شهردار صدرا با تشکر از تلاش مدیران و کارکنان شهرداری صدرا به تلاش‌های صورت گرفته در چندماه اخیر اشاره کرده و گفت: شروع به کار شهردار جدید مواجه شد با حوادث قهری یا طبیعی مختلف، از اغتشاشات آبان‌ماه و آسیب‌های وارد شده و ترمیم مجدد آن گرفته تا بارش رحمت الهی به صورت برف که در ده سال گذشته شهر صدرا بی‌سابقه بود. برگزاری انتخابات و تأمین زیرساخت‌های آن در شهر صدرا نیز بر عهده شهردار به عنوان رئیس حوزه انتخابیه قرار گرفت. هنوز از انتخابات عبور نکرده بودیم که کشور و شهر صدرا گرفتار ویروس منحوس کرونا گردید. 
شهردار صدرا مشکل بودجه‌ای را نیز یکی دیگر از موانع پیش روی شهردار جدید در سال 98 دانست و گفت: قبل از آغاز به کار شهردار جدید کل بودجه عمرانی و خدماتی شهرداری صدرا مصرف شده بود و حتی متمم دریافتی را نیز قبل از حضور ما هزینه نموده بودند. اما با حمایت و همراهی‌های‌های شورای اسلامی شهر صدرا و زحمات تمام کارکنان و مدیران شهرداری تلاش شد تا در کنار همه این حوادث، حرکت شهرداری متوقف نشود و با ایجاد ظرفیت‌های جدید و منابع مالی تلاش کردیم مشکلات کوتاه مدت شهری را مرتفع سازیم.
دکتر پرنیان، شهردار صدرا با اشاره به انتظار مردم از شهرداری در سرعت و سلامت کار افزود: برای تسریع در فعالیت‌های شهرداری، تلاش نمودیم تا تیم مدیریتی شهرداری مطابق با نیاز مردم تغییر و حرکت شهرداری سرعت پیدا کند.
وی  با معرفی مهندس صفرپور به عنوان معاون فنی و اجرایی شهرداری صدرا خاطر نشان ساخت: انتظار ما سرعت و کیفیت بخشی به فعالیت‌های عمرانی و خدماتی است، همچنین مهندس رفیعی نیز به عنوان مسئول هماهنگی و پیگیری امور شهرداری، بعد از شهردار کلیه هماهنگی‌های لازم و ابلاغ و نظارت بر فعالیت معاونان و مدیران شهرداری را برعهده خواهند داشت. مسئولیت بازرسی و رسیدگی به شکایات نیز بر عهده جناب آقای روستا قرار خواهد گرفت.
شهردار صدرا با اشاره به انتصابات اخیر شهرداری گفت: انتخاب و انتصاب جناب آقای فرج زاده به عنوان رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و اداره روابط عمومی، جناب آقای جعفری به عنوان رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهری و جناب آقای رنجبر به عنوان مدیر تخلفات ساختمانی شهرداری صدرا و انتصاب‌هایی که در آینده خواهیم داشت، حرکت همه جانبه شهرداری را پر شتاب‌تر خواهد نمود. 
وی خطاب به مدیران شهری خاطرنشان ساخت: در برابر تخریب‌ها ایستادگی نمایید و برای مردم با صدق نیت و خالصانه کار کنید و در برابر زیاده‌خواهی کسانی که از رفتار قانونی شما، دستشان از بیت‌المال یا حقوق مردم کوتاه شده مسامحه نکنید که تا زمانی که با سلامت و خالصانه کار کنید مشمول وعده صادق دفاع خداوند خواهید بود.
وی خطاب به مردم تأکید کرد: از مردم می خواهیم اگر مشکل یا خدای ناکرده تخلفی در حوزه خدمات شهری مشاهده کردند، هرچه سریع‌تر و بدون واسطه از مبادی اعلام شده به اطلاع شهردار برسانند. شهردار برای رسیدگی به مشکلات مردم و یا بررسی تخلفات احتمالی هیچ واسطه‌ای ندارد و هیچ توصیه‌ای نمی‌پذیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی