[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

باند سارقان سابقه‌دار متلاشی شد ، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرماندهی انتظامی‌استان از دستگیری اعضای باند 5 نفره سارقان با اعتراف به 100 فقره سرقت و کشف اموال مسروقه یک میلیاردی در شهرستان کازرون خبر داد.
سرهنگ «یوسف ملک‌زاده» در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و مغازه در شهرستان کازرون، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی با اشاره به تشدید گشت‌های محسوس و نامحسوس در سطح شهر کازرون برای شناسایی متهمان، افزود: با تحقیقات همه جانبه پلیسی و اقدامات شبانه‌روزی، سریالی و باندی بودن سرقت‌ها برای ماموران انتظامی‌محرز شد.
وی با بیان اینکه پس از بررسی شیوه و شگرد سرقت‌های صورت گرفته و سرنخ‌های به‌ دست آمده، مخفیگاه متهمان در شهر کازرون شناسایی شد، اظهار داشت: اکیپی از مأموران کلانتری «12 حضرتی» با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند. 
سرهنگ «ملک‌زاده» گفت: متهمان این پرونده که 5نفر بودند در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در تحقیقات پلیسی به 100 فقره سرقت منزل و مغازه در شهرستان کازرون اعتراف کردند. جانشین فرماندهی انتظامی‌استان به سابقه‌دار بودن متهمان اشاره کرد و گفت: سارقان دستگیر شده پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و از آن طریق روانه زندان شدند.
وی با بیان اینکه از مخفیگاه متهمان تعداد زیادی اموال مسروقه کشف شد، گفت: کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را یک میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.
این مقام انتظامی، سهل‌انگاری و عدم استفاده از تجهیزات بازدارنده را علت عمده وقوع سرقت‌ها اعلام کرد و از شهروندان خواست با مجهز کردن منازل و مغازه‌های خود به تجهیزات حفاظتی و امنیتی، از وقوع سرقت پیشگیری کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی