[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

امیدواریم با اولویت رعایت مسائل بهداشتی ، روزنه‌هایی برای آغاز فعالیت‌های ورزشی در کشور باز شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: امیدواریم با اولویت رعایت مسائل بهداشتی، روزنه‌هایی برای آغاز فعالیت‌های ورزشی در کشور باز شود.
حیدر علی کامیاب با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور، یکی از حوزه‌های به شدت آسیب دیده از این بحران را ورزش دانست و افزود: علی‌رغم تهدید‌های فراوان این بحران که متوجه حوزه ورزش بود، توسعه فرهنگ ورزش در خانه توانست بخشی از نقصان به وجود آمده را جبران کند.
او اقتصاد ورزش را، حوزه‌ای‌به شدت آسیب‌دیده در این بحران معرفی کرد و گفت: با توجه به کم شدن شیب ابتلا و سفید شدن وضعیت تعدادی از شهرستان‌های استان و کشور امیدواریم شاهد تدوین پروتکل‌های لازم برای بازگشایی تدریجی باشگاه‌ها باشیم.
 دبیر شورای عالی ورزش استان فارس تدابیر مدیریت ارشد این استان، انجام وظیفه ایثارگونه کادر درمان و نقش پر‌رنگ رسانه‌ها در فرهنگ‌سازی برای مقابله با این بیماری را عامل مهم عملکردمطلوب فارس در مواجه با بحران شیوع کرونادانست و اظهار کرد: همانگونه که استاندار و مسئولان بهداشتی درمانی استان و کشور بارها به آن اشاره کرده‌اند، باور پذیری و بالا بودن سطح فرهنگ اجتماعی مردم فارس، کمک بسیاری به مسئولان در کنترل این بیماری تا کنون کرده است.
 کامیاب ضمن اشاره به افتتاح مجموعه بزرگ ورزشی شهید قاسم سلیمانی لامرد تصریح کرد: اگر رئیس‌جمهور و مقام عالی وزارت از عملکرد ورزش استان به عنوان مقطعی پر افتخار درتاریخ ورزش فارس یاد می‌کنند، گواه این موضوع است که در طول 5 سال گذشته مفهوم کار تیمی‌بین تک تک کارکنان مجموعه ورزش و جوانان فارس فارغ از موقعیت اداری به خوبی نمود پیدا کرده است.
او با بیان اینکه موفقیت ورزش فارس منحصر به حوزه عمرانی نیست و این استان در تمامی‌شاخص‌های ارزیابی وزارت ورزش جوانان و سازمان برنامه و بودجه رشدی خیره‌کننده داشته است، افزود: این اتفاق بزرگ حاصل زحمات کارکنان مجموعه در دورافتاده‌ترین روستای استان تا کلان شهر شیراز است.
حیدرعلی کامیاب با بیان اینکه یکی از مؤلفه‌های مورد تأکید مقام عالی وزارت به عنوان استراتژی سازمانی اهمیت بخشیدن به جایگاه نیروی انسانی به عنوان یک سرمایه است، اضافه کرد: مهم‌ترین سرمایۀ سازمان‌ها کارکنان متعهد، متخصص و وفادار هستند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس هر سازمانی رابه مثابه کشتی دانست که همه کارکنان آن مجموعه را در خود جای داده است و سپس افزود: وفاداری کارکنان به سازمان و ماندگاری طولانی مدت آنها در مجموعه، موجب تقویت بخش نیروی انسانی سازمان شده و منابعی از تجربیات را برای سازمان در بر خواهد داشت.
 او اداره کل ورزش و جوانان فارس را نمونه خوبی از مجموعه‌هایی دانست که در آن به نیروی انسانی به عنوان سرمایه نگریسته می‌شود و ابراز کرد: افزایش سطح وفاداری در مجموعه ورزش و جوانان و درگستره‌ای‌گسترده‌تر از اداره کل می‌تواند عملکرد کنونی را نیز به مراتب بهبود بخشد.
کامیاب هیئت‌های ورزشی را جزئی از پیکره ورزش استان دانست و گفت: گرچه انتخاب رؤسای هیئت‌ها از طریق مجامع انجام می‌گیرد و هیئت‌ها در برنامه‌ریزی‌های خود مستقل هستند اما طبیعی است فردی که با سیاست‌های کلی ورزش استان و کشور اختلاف سلیقه زیاد دارد نمی‌تواند در این مجموعه کار کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی