[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

محمدعلی گرایی: بلاتکلیفی آزاردهنده است، روزنامه شیراز نوین

دارنده ۲ مدال برنز جهان گفت: امیدوارم که المپیک سال آینده برگزار شود تا زحمات و سختی‌هایی که در راه آماده‌سازی آن کشیده‌ایم از بین نرود.
محمدعلی گرایی، فرنگی کار تیم ملی و دارنده ۲مدال برنز جهان و مدال طلای بازی‌های آسیایی درباره روند آماده سازی‌اش گفت: هم اکنون در شهر شیراز با برادرم محمدرضا تمرین می‌کنم و در یکی دو تا سالن که برای دوستان است، با حفظ شرایط ایمنی و بهداشتی تمرین انجام می‌دهیم. البته بلاتکلیفی خیلی اذیت کننده است و اگر برنامه‌ها مشخص نشود انگیزه را از بین می‌برد. او در پاسخ به این سوال که به نظرش المپیک سال آینده برگزار می‌شود؟ گفت: امیدوارم المپیک سال آینده برگزار شود و زحمات و سختی‌هایی که در این مدت کشیده ایم و این همه صبری که کرده‌ایم، به هدر نرود چرا که تنها انگیزه ما برگزاری این مسابقات است.
گرایی درباره برنامه‌هایش برای اوقات فراغتش اظهار کرد: زیاد از منزل بیرون نمی‌روم و سعی می‌کنم در کنار خانواده‌ام باشم، علاوه بر فعالیت‌های ورزشی کارهای دیگر برای گذران اوقات فراغت از جمله بازی‌های کامپیوتری و خواندن کتاب و رمان انجام می‌دهم. فرصتی به دست آمده که بتوانم در کنار خانواده باشم و قطعاً اینکه در حضور عزیزانمان باشیم به ما روحیه می‌دهد و خوشخبتانه از لحاظ روحی و روانی بسیار خوب هستم. در این چند سال حضور مکرر در اردوها خیلی سخت بود و شاید تا ۴۰ روز هم در اردو مانده بودم و فرصتی خوبی شد که از شرایط سخت تمرینات کمی‌دور باشیم تا به امید خدا با از بین رفتن ویروس کرونا و مهیا شدن شرایط بتوانیم با انگیزه ی بیشتر به اردوها و تمرینات باز گردیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی