[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

تشکیل مجمع نمایندگان حامی‌ایثار و شهادت در فارس، روزنامه شیراز نوین

ایسنا-  مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس از تشکیل مجمع نمایندگان حامی‌ایثار و شهادت با عضویت نمایندگان ادوار مختلف مردم فارس در مجلس خبر داد.
سرهنگ پاسدار سعید کوشکی جهرمی یکشنبه ۱۴ اردیبهشت در دیدار با تعدادی از منتخبان مردم استان در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، گفت: استان فارس و رزمندگان این استان در دوران دفاع مقدس نقش ارزنده‌ای داشتند لذا مجمع نمایندگان حامی‌ایثار و شهادت فارس تشکیل خواهد شد.
کوشکی‌جهرمی‌گفت: در دوران دفاع مقدس بیش از ۲۷۰‌هزار رزمنده از فارس راهی جبهه‌های حق علیه باطل شدند که از این میان بالغ بر ۱۵ هزار نفر به افتخار شهادت نائل شدند.
او با بیان اینکه شمار شهدای استان فارس در دوران دفاع مقدس، ۹ درصد کل رزمندان اعزامی‌از این استان و ۸درصد از کل شهدای دفاع مقدس را شامل می‌شود، گفت: تشکیل مجمع نمایندگان حامی‌ایثار و شهادت فارس در راستای پاسداشت ایثارگری‌های رزمندگان و پیگیری‌ مسائل حوزه دفاع مقدس در دستور کار قرار گرفته است.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس ادامه داد: مقرر شد طرح تشکیل مجمع نمایندگان حامی‌ایثار و شهادت در جلسۀ مجمع نمایندگان منتخب استان فارس مطرح شده و با حضور تعدادی از نمایندگان تشکیل شود.
کوشکی‌جهرمی ‌همچنین گفت: مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان فارس یکی از اولین مراکزی بود که عملیات اجرایی آن در کشور آغاز شد؛ قرار بوده شهرداری شیراز تملک‌های لازم برای احداث این مرکز را انجام دهد که تاکنون کار به نتیجه نرسیده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی