[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

احداث۳۳ مجتمع جدید خدمات رفاهی به‌زودی ، روزنامه شیراز نوین

معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس از در حال احداث بودن 33 مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی جدید در راه‌های مواصلاتی استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی‌اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس، سعید پروین حقیقی گفت: در حال حاضر با 135 تقاضای اصولی موافقت گردیده که 33 مجتمع خدماتی رفاهی در راه‌های مواصلاتی استان در حال احداث هستند که تلاش می‌شود طی سال جاری 8 مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی از این تعداد افتتاح و به بهره‌برداری برسند.
معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس  با اشاره به اینکه در حال حاضر  44مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در استان فعال هستند، اظهار داشت: 58 مجتمع خدماتی دیگر نیز در حال سپری کردن مراحل اداری و انجام استعلامات هستند.
پروین حقیقی خاطر نشان کرد: مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی با بهره‌مندی از امکاناتی چون جایگاه سوخت (بنزین و گازوئیل)، نمـازخانه، اتاق کودک و مادر، رستوران، فروشگاه خدمات خودرویی، سرویس بهداشتی زنانه و مردانه، فضای سبز و پارکینگ، ضمن تأمین نیازهای ضروری مسافران و وسایل نقلیه و همچنین ایجاد اشتغال، زیربنای حمل و نقل جاده‌ای و توسعه گردشگری می‌باشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی