[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

مدیر کل ورزش و جوانان فارس : کلید خانه جوان پاسارگاد به زودی به دست جوانان این شهرستان سپرده می‌شود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، حیدرعلی کامیاب که درحاشیه بازدید از این پروژه در حال ساخت سخن می‌گفت، افزود: درحوزه تأمین زیر ساخت‌های ورزشی درشهرستان پاسارگاد طی چند سال اخیراتفاقات خوبی است و با تکمیل این پروژه نیز جوانان و سازمان‌های مردم نهاد شهرستان دارای مکان مناسبی برای جلسات، برگزاری کلاس‌ها و فعالیت‌های اجتماعی خود می‌شوند.
وی با بیان اینکه نقش دولت در ساماندهی تشکل‌های مردم‌ نهاد جوانان در قالب ساختار‌سازی، توانمندسازی و فرصت‌‌سازی است، افزود: پیگیری ثبت و صدور مجوز برای جوانان متقاضی ثبت مؤسسه‌، تشکیل مجمع سمن‌های جوانان استان‌، حمایت از طرح‌های سازمان‌های مردم نهاد در موضوعات مختلف ابلاغی از سوی وزارت متبوع، حمایت از برگزاری کارگاه‌های توانمند‌سازی و... از جمله این اقدامات به شمار می‌رود.
دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان استان افزود: در کنار انجام این اقدامات، فارس به عنوان یک استان پیش رو در فراهم‌سازی زیرساخت در شهرستان درکشور مطرح است.
کامیاب حضور جوانان در عرصه‌های اجتماعی را ضامن رشد و توسعه همه جانبه کشور دانست و گفت: هر زمان که به جوانان میدان و اهمیت داده‌ایم شاهد موفقیت جوانان بوده‌ایم.
وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با بیان اینکه پروژه خانه جوان شهرستان پاسارگاد 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: امیدواریم تا یکی دو ماه آینده با بهره‌برداری از این پروژه جوانان این شهرستان از ظرفیت‌های ایجاد شده استفاده لازم را بهره‌مند شوند.
در این بازید معاون توسعه منابع و پشتیبانی و مدیر دفتر فنی اداره کل، مشاور مدیر کل، رئیس اداره ورزش و جوانان پاسارگاد و مدیر عامل شرکت برنا سازه هخامنش پیمانکار پروژه نیز حضور داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی