[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

تعویض و بهینه‌سازی ۴ کلید ۶۶کیلوولت در ایستگاه برق قیر، روزنامه شیراز نوین

معاون بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای ‌استان فارس اعلام کرد: در جهت تأمین برق مطمئن و به منظور بروز‌رسانی، اصلاح، بهینه‌سازی و افزایش قابلیت شبکه و افزایش رضایت‌مندی مشترکین چهار دستگاه کلید ۶۶ کیلو ولت در ایستگاه قیر با هزینه  ۱۱ میلیارد ریال تعویض گردید. به گزارش روابط عمومی‌شرکت برق منطقه‌ای استان فارس، مهندس حمزه روغنیان با اشاره به اهمیت کارکرد پست‌های برق در تأمین و انتقال برق پایدار اظهار داشت: همه ظرفیت‌های فنی و مهندسی برای تأمین برق پایدار و افزایش قابلیت‌های شبکه انتقال و فوق توزیع به کار گرفته می‌شود تا رضایت شهروندان و مشترکان با تأمین بهینه برق افزایش یابد و شاهد کارکرد بهینه سامانه توزیع و انتقال برق باشیم‌.
معاون بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای ‌استان فارس اضافه کرد: پست‌های انتقال در میانه راه انتقال قدرت از واحد تولیدی به مصرف‌کننده نهایی نقش بسزایی در تأمین بهینه برق و انرژی دارد از این رو ظرفیت‌های مهندسی و فنی در شرکت برق منطقه‌ای‌استان فارس در تلاشی شبانه‌روزی برای کارکرد بهینه این تأسیسات فنی می‌کوشند.
مهندس روغنیان با تأکید بر اینکه همه تجهیزات فنی در پست‌ها از جمله ترانسفورماتورها، ژنراتورها و کابل‌های انتقال که به تأمین و انتقال نیرو کمک می‌کنند به صورت پیوسته  مورد پایش مهندسین و تکنسین‌های فنی شرکت برق قرار دارند، گفت: همه تلاش‌ها معطوف به آن است که کار تولید، انتقال و توزیع  برق و انرژی در پست‌های برق به خوبی و به صورت بهینه انجام گیرد.
وی با بیان اینکه  پست انتقال قیر یکی از اساسی‌ترین پست‌های انتقال نیرو در استان فارس به‌شمار می‌آید، گفت: این پست در مسیر اصلی انتقال برق قراردارد و براساس ماهیت وظایف و طبقه‌بندی پست‌ها از جمله مراکز اولویت‌دار در نگهداری و تعمیرات است که از توان مهندسی و فنی نیروهای عملیاتی هم بهره‌مند است.
معاون بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای‌استان فارس اظهار امیدواری کرد که با تلاشی مضاعف و استفاده از توان مهندسی و فنی و با مشارکت و همراهی مشترکان و شهروندان در مصرف بهینه شاهد ایجاد شرایطی مساعد برای عبور از نقطه اوج مصرف در تابستان پیش رو باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی