[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

اولتیماتوم ۲۴ ماهه، روزنامه شیراز نوین

  سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس گفت: تأمین مسکن یکی از دغدغه‌های اصلی فرهنگیان است. فرهاد اسماعیلی در مراسم عملیات اجرایی برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن فرهنگیان در شهر جدید صدرا افزود: جانمایی خوبی برای احداث طرح ملی مسکن فرهنگیان در فارس انجام شده که هزار واحد مسکونی آن در شهر صدرا احداث خواهد شد و همچنین این پروژه در سایر نقاط استان نیز دنبال می‌شود.وی ادامه داد: قصد داریم با هم‌افزایی همه دستگاه‌ها در استان فارس و تخصیص زمین در قالب اجرای طرح ملی تولید و عرضه مسکن، مشکل مسکن فرهنگیان حل شود.
مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس در ادامه گفت: با دستور معاون اول رئیس‌جمهور و به‌صورت هم‌زمان در شهرستان پاسارگاد ساخت 60 واحد مسکونی، قیر 60 واحد و در شهر جدید صدرا نیز هزار واحد مسکونی برای فرهنگیان کلنگ‌زنی خواهد شد و همچنین عملیات اجرایی ساخت 3 هزار و 500 واحد مسکونی دیگر نیز در استان فارس به‌زودی آغاز می‌شود. وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: ساخت این منازل با ارایه تسهیلات 12 و نیم درصدی توسط بانک ملی ایران و همچنین وام بانک مسکن و همچنین تأمین بخشی از هزینه توسط خود فرهنگیان انجام خواهد شد.
اسماعیلی عنوان کرد: بنابر تأکید استاندار فارس این منازل باید طی 24‌ماه تکمیل شود که امیدواریم با تسهیل امور این مدت نیز کاهش پیدا کند. این مقام مسئول در ادامه گفت: در گام اول اجرای این طرح هزار واحد مسکونی برای فرهنگیان در صدرای شیراز ساخته خواهد شد که البته سه هزار و 500 متقاضی دیگر هم در کل استان وجود دارد که در مجموع پیش‌بینی می‌شود که حدود چهار هزار و 500 واحد مسکن در قالب طرح ملی مسکن برای فرهنگیان فارس ساخته شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی