[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

حمایت از توان علمی‌دانشجویان ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از حمایت این شرکت  از پایان‌نامه‌های دوره‌های تحصیلات تکمیلی با محوریت جهش تولید در صنایع کوچک خبر داد.
به گزارش شیراز نوین به نقل از روابط عمومی‌شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، احد فتوحی افزود: این طرح به منظور  استفاده از توان علمی‌دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی در زمینه‌های مختلف مورد نیاز صنایع کوچک، در راستای جهش تولید  انجام می‌شود.
وی توسعه همکاری‌های علمی‌- پژوهشی بین دانشگاه‌ها و صنعت، شناسایی و معرفی استادان و دانشجویان مستعد و علاقه‌مند در زمینه‌های مرتبط، استفاده از نظرات و تخصص آنها و هدایت و بهره‌برداری از پایان نامه‌های تحصیلات تکمیلی برای حل مشکلات صنایع کوچک و کمک به جهش تولید  و استفاده از ظرفیت‌های قابل‌توجه دانشگاه‌ها در این زمینه‌ها را از جمله اهداف اجرای این طرح بیان کرد.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس تصریح کرد: بر اساس این طرح، از پایان نامه‌های کارشناسی ارشد تا سقف ۲۰ میلیون ریال، دکتری تا سقف ۴۰ میلیون ریال، فوق دکتری تا سقف ۶۰میلیون  ریال حمایت خواهد شد.
وی اضافه کرد: موضوعات پایان نامه‌ها باید از بین اولویت‌های تحقیقاتی و مطالعاتی اعلام شده توسط سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت شهرک‌های صنعتی فارس باشد تا علاوه بر رفع مسائل و مشکلات، راهکارهای جدید برای جهش تولید و نیز توسعه و حمایت یا رفع معضلات عمومی‌صنایع کوچک باشد.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس توجه به مشخصات اقلیمی‌و جغرافیایی و منابع انسانی و مزیت‌های منطقه‌ای‌ و ملی در طرح‌های توسعه‌ای ‌از جمله دیگر ویژگی‌های پایان‌نامه بیان کرد.
فتوحی  تصریح کرد: متقاضیان باید با مراجعه به شرکت شهرک‌های صنعتی فارس و ارائه مدارک لازم و تکمیل فرم درخواست، موضوعات پایان‌نامه را مطرح و پس از آن موارد در کمیته بررسی پایان‌نامه مطرح و سپس انتخاب خواهد شد.
وی با بیان اینکه تاکنون از پایان نامه‌های مختلفی توسط این شرکت حمایت شده است، افزود: موارد مرتبط برای موضوعات پایان نامه‌ها در شرکت شهرک‌های صنعتی فارس موجود است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به این شرکت از این موضوعات آگاهی یابند

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی