[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

تولیدات بهداشتی فارس، فراملی شد ، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری استان از یکی از شرکت‌های تولیدی دستکش بیمارستانی و بهداشتی بازدید کرد. در این دیدار که به اتفاق برخی مسئولان قضایی و اجرایی انجام شد این مسئول قضایی خدمات و زحمات فعالان اقتصادی را در زمینه تولید ماسک، الکل و دستکش ستود و گفت: بنگاه‌های تولیدی فارس در تولید اقلام بهداشتی مورد نیاز برای حفاظت شخصی افتخار آفریدند.
وی تصریح کرد: بحمدالله در برخی از این اقلام بازار با کمبودی روبرو نیست و این امر نشان‌دهنده عزم و اراده والای اشخاص و شرکت‌های تولیدی در فارس است.
حجت الاسلام و المسلمین همچنین گفت: امیدوارم با ارسال تولیدات به استان‌های دیگر و حتی صادرات به خارج از کشور، روند رشد این‌گونه شرکت‌ها استمرار یابد.
رئیس شورای قضایی استان با اشاره به شعار محوری جهش تولید گفت: مسئولان و فعالان اقتصادی باید با هم شعار ''ما می‌توانیم'' را یک‌صدا سر دهند و موانع و مشکلات را با همکاری هم از پیش رو بردارند. عالی‌ترین مقام قضایی استان، ضمن بازدید و بررسی مشکلات این واحد تولیدی به دبیرخانه، ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان دستور داد موانع و مشکلات را در جلسات مربوطه به فوریت طرح و نتیجه را اعلام نمایند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی