[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

حذف تدریجی مدارس خشتی و گلی، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس دکتر عنایت اله‌رحیمی‌در آئین گرامیداشت هفته و روز معلم که با حضور مشترک استانداران سراسر کشور و مدیران کل آموزش و پرورش سراسر کشور با رئیس‌جمهور به صورت ویدیوکنفرانس برگزارشد با گرامی‌داشت این روز با اشاره به جایگاه و نقش بی‌بدیل معلمان در جامعه گفت: بهترین خاطرات ما مربوط به دوران تحصیل است و اگر امروز شاهد تغییرات مثبت اجتماعی هستیم نتیجه عملکرد موفق معلمان است. 
وی افزود: آموزش‌های معلمان منجر به تغییر در همه مؤلفه‌های اجتماعی می‌شود و این تغییرات موجب رفاه و امنیت می‌شود. 
نماینده عالی دولت در استان فارس خاطر نشان کرد: دولت تلاش‌های زیادی برای تأمین نیازهای معلمان و حل مشکلات آنان انجام داده و باید بدانیم که هزینه‌کرد در این بخش سرمایه‌گذاری است. 
دکتررحیمی ‌ابراز امیدواری کرد: در زمینه حذف مدارس خشتی و گلی استان فعالیت‌های خوبی انجام گرفته و همچنین در بحث ایمن‌سازی وسایل سرمایشی و گرمایشی مدارس نیز اقدامات خوبی انجام گرفته است. 
وی با بیان اینکه مدیریت در مجموعه آموزش و پرورش با خرد جمعی انجام می‌شود، اظهار داشت: خوشبختانه شرایط خوبی در این مجموعه حاکم شده است. 
گفتنی است این جلسه با ارائه گزارش و گفت و گوی معلمان منتخب چهار استان کشور با رئیس‌جمهور و ارائه لوح تقدیر رئیس‌جمهور به پنج معلم نمونه استان از طرف استاندار فارس پایان یافت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی