[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

نگاه ضعیف به صنعت باید تغییر کند ، روزنامه شیراز نوین

منتخب مردم شیراز وزرقان : 
نگاه ضعیف به صنعت باید تغییر کند 

ابراهیم عزیزی منتخب مردم شیراز و زرقان در مجلس یازدهم معتقد است که از گذشته تا به حال، نگاه ضعیفی به صنعت و توسعه فارس وجود داشته که باید تغییر کند. 
ابراهیم عزیزی در جمع کارکنان واحد صنعتی شایان دیزل با تأکید بر لزوم یک نگاه هوشمندانه به مصارف منابع بانکی اظهار داشت: این منابع متعلق به مردم استان فارس است و باید در همین استان هزینه شود. 
او ادامه داد: امیدواریم نگاه ضعیفی که از گذشته تا به حال به صنعت و توسعه فارس بوده، تغسیر کند.
عزیزی افزود: پرسش اینجاست آیا واحدهای صنعتی فارس باید با منابع بانکی استان دیگری مشکل خود را حل کنند؟خب معلوم است که باید مشکل آنها در استان فارس حل شود. منتخب شیراز و زرقان در مجلس یازدهم هنر یک مدیر را حل مشکل عنوان کرد و گفت: هنر مدیریت، در «نه گفتن» نیست بلکه هنر مدیریت حل مشکلات جامعه، واحدهای صنعتی و مردم است. 
عزیزی با بیان اینکه آینده فارس آینده روشنی است، ادامه داد: منتخبان و مسئولان مصمم هستند بخش خصوصی را به معنای واقعی کلمه مورد حمایت قرار داده و تنگناها را برطرف کنند. همان گونه که امروز مسئولان حاضر برای رفع مشکلات شایان دیزل قول همکاری دادند. 
وی در عین حال گفت: هر جا هم واحدهای بانکی  مشکل داشتند، منتخبان مردم پیگیری می‌کنند و مطالبه‌گری لازم را در مرکز انجام می‌دهند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی