[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

بازدید رئیس اداره ورزش و جوانان شیراز از امکانات ورزشی بخش ارژن، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز از تأسیسات و اماکن ورزشی بخش ارژن بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی‌و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، به نقل از روابط عمومی‌ورزش و جوانان شیراز ، شاپور طفیونی صبح روز چهارشنبه به همراه ضرغام کرمی‌ معاون فنی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز، جاوید منصوری نماینده ورزش و جوانان بخش ارژن و شهردار خان‌زنیان از زمین چمن مصنوعی در دست ساخت خان‌زنیان و برخی اماکن ورزشی بخش ارژن بازدید کردند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شیراز در حاشیه این برنامه به خبرنگار ما گفت: اعتبار این پروژه مبلغ ۳۵۰ ملیون تومان از محل اعتبارات استانی تأمین شده است که عملیات تسطیح، زیرسازی، چمن مصنوعی و فنس در آن انجام شده است.
وی افزود: در بخش ارژن چهار سالن چند منظوره توپی در خان‌زنیان، چهل‌چشمه، ریچی و دشت‌ارژن نیز در سال‌های گذشته افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.
طفیونی از افتتاح این پروژه ورزشی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در آینده نزدیک نیز سالن توپی روستای مسقان از توابع بخش ارژن نیز به مرحله افتتاح و بهره‌برداری خواهد رسید.
طفیونی همچنین اظهار داشت: رسالت اصلی و ذاتی اداره ورزش و جوانان شیراز گسترش و ایجاد زیرساخت در مناطق محروم می‌باشد و تلاش خواهیم کرد با حداکثر نیرو در این خصوص اقدام نماییم.
وی در پایان سخنان خود بیان کرد: دوران طلایی ورزش در چند سال گذشته به خوبی رقم خورده است و خیلی از مناطق محروم استان دارای سرانه ورزشی شده‌اند.
شعیری بخشدار ارژن هم در این بازدید ضمن قدردانی از ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در ۶ سال گذشته خواستار حمایت‌های بیشتر از بخش ارژن شد.
وی همچنین از تلاش‌های کامیاب مدیر کل وتلاشگران اداره ورزش و جوانان استان تقدیر و تشکر کرد.
گفتنی است همچنین طی مراسم دیگری جاوید منصوری به عنوان مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش ارژن به حاضران در جلسه معرفی گردید.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی