[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

مدیرعامل باشگاه فجر: فساد در فوتبال پیگیری و ریشه‌کن شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز اعلام کرد: فساد در فوتبال و وجود پدیده دلال‌بازی که سال‌هاست بر پیکر این رشته پرطرفدار رخنه کرده است با توجه به نامه وزیر ورزش به وزارت اطلاعات، باید پیگیری تا ریشه آن خشکانده شود.
رسول فلاح بیان داشت: افراد زیادی با عنوان‌های مختلف در پیدایش این‌گونه معضلات در فوتبال دخیل هستند که با رفتارشان به تیم‌های سازنده‌ای‌همچون فجرآسیب رسانده‌اند.
وی اضافه کرد: با یک عزم جدی می‌توان بر این مشکلات فایق شد و  جلو این افراد را که بعضاً خودسر هستند گرفت.
وزیر ورزش و جوانان در نامه‌ای ‌به وزیر اطلاعات که پانزدهم اردیبهشت ماه ۹۹ در ایرنا منتشر شد، خواستار ورود و برخورد جدی با واسطه‌ها و دلالان غیر رسمی‌ورزش، به‌خصوص فوتبال شد.
مدیرعامل باشگاه فجر ادامه داد: متأسفانه این‌گونه افراد که وزیر ورزش بحق به آن  اشاره کرده حتی در نتایج تیم‌ها تأثیرگذار هستند و هرتیمی‌ را خواستند قهرمان و یا از دور مسابقات حذف می‌کنند.
فلاح با بیان اینکه دراین آشفته بازار فوتبال و پدیده دلال‌ها تیم‌هایی ضرر می‌کنندکه سازنده هستند، افزود:  تیم‌هایی که پول ندارند قربانی زد و بند این افراد که تعدادشان هم اخیرا زیاد شده، می‌شوند که در نهایت  منجر به فروپاشی  تیم‌های سازنده می‌شود.
او گفت: به عنوان مسئول یک باشگاه برای ریشه‌کن شدن  این پدیده‌های شوم  همه گونه همکاری خواهم کرد و از اینکه مسئول ورزش کشور پیگیری آن شده است جای تشکر دارد.
فلاح همچنین به پرونده فساد در فوتبال که به کمیسیون اصل ۹۰ در مجلس ارجاع شد اشاره کرد و بیان داشت: بسیاری از این افراد که برای پاسخگویی به مجلس رفتند به نظر می‌رسد کارشان را دارند ادامه می‌دهند که با ورود وزیر اطلاعات قطعاً  دست این‌گونه افراد از فوتبال کوتاه خواهد شد.
در شرایط کرونایی در لیگ شرکت نمی‌کنیم
فلاح در پاسخ به این پرسش که باشگاه فجر اعلام کرده است حاضر نیست در ادامه مسابقات فوتبال دسته اول شرکت کند، افزود: حرف ما این است که در این شرایط که کشورمان درگیر بیماری کرونا هست و جان مردم بیشتر اهمیت دارد، ادامه مسابقات درست نیست و گفتیم در این شرایط شرکت نمی‌کنیم.
وی بیان کرد: در زمینه ادامه دادن مسابقات هم نقش دلالان دیده می‌شود زیرا آنها برایشان سلامت مردم، ورزشکاران و تماشاگران اهمیت  ندارد و تنها به فکر منافع خودشان هستند. 
مدیر عامل باشگاه فجر گفت: ما تابع ستاد مبارزه با کرونا و وزارت ورزش هستیم و هر تصمیمی‌که آنها بگیرند اجرا خواهیم کرد اما نباید عده‌ای ‌فشار بیاورند که تحت این شرایط سخت بازی‌ها برگزار شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی