[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

جایگاه مردم در نظارت باید پررنگ شود، روزنامه شیراز نوین

دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور با بیان این‌که نظارت در پیشگیری ومقابله با فساد اهمیت فراوانی دارد، گفت: جایگاه مردم در نظارت باید پررنگ شود.
به گزارش ایسنا به نقل از معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه‌قضاییه، داوود گودرزی در نشست با معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه‌قضائیه با اشاره به اینکه به جای مقابله با فساد باید رویکرد را اصلاح کرد، گفت: فساد وقتی شکل می‌گیرد که امکان وقوع و ارزش اقتصادی داشته‌باشد. وی با بیان اینکه از زمان ریاست آیت‌الله رییسی در قوه‌قضائیه، امید در مردم ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: باید به قوه‌قضائیه کمک کنیم تا ریشه‌کن کردن فساد با رویکرد عدالت محوری، سریع و شفاف انجام شود.
دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور در ادامه با بیان این‌که نظارت در پیشگیری ومقابله با فساد اهمیت فراوانی دارد، گفت: جایگاه مردم در نظارت باید پررنگ شود.
گودرزی افزود: باید فساد را در زمان شکل گیری شناسایی و با مشارکت و استفاده از ظرفیت یکدیگر در این جبهه مبارزه کنیم. وی اظهار کرد: اولویت‌های اقدام را باید درست تشخیص دهیم و برنامه علمیاتی داشته‌باشیم تا بتوانیم در این حوزه مثبت و مؤثر عمل کنیم. دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور با بیان اینکه اگر در کشور سامانه‌ها را راه‌اندازی کنیم مبارزه با فساد مدیریت می‌شود، گفت: راه‌اندازی سامانه‌ها در پیشگیری از شکل‌گیری فساد نقش مهمی‌دارد. گودرزی در پایان این نشست بر همکاری با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه‌قضاییه تأکید کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم با مشارکت این معاونت در مبارزه با مفاسد اقدام‌های قابل‌توجهی انجام دهیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی