[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

آئین تجلیل از بازنشستگان فرهنگی بخش جویم برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

 خبرنگار-آرزو جهان پیما
در مراسمی‌از ۲۱ بازنشسته فرهنگی اداره آموزش و پرورش بخش جویم با اعطای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد. آئین تجلیل از بازنشستگان فرهنگی بخش جویم، با حضور شهردار، ریاست اداره آموزش و پرورش، فرماندهی حوزه مقاومت بسیج دانش‌آموزی و جمعی از فرهنگیان بازنشسته در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش منطقه جویم برگزار شد.
در این آئین حسین زمانی ضمن تسلیت فرارسیدن ایام شهادت امیرمؤمنان علی(ع) اظهار نمود: بازنشستگان آموزش و پرورش به عنوان سرمایه‌های با ارزشی هستند که از اندوخته‌های عملی ‌آن‌ها باید در حوزه‌های مختلف به ویژه راه‌گشای مسائل جامعه استفاده شود.
وی افزود: جدا از آموزش و پرورش، بایستی جامعه نیز بازنشستگان را مورد تکریم قرار دهد و این جلسه به پاس زحمات و تقدیر از بازنشستگان فرهنگی بخش که  به کسوت بازنشستگی نایل شدند برگزار گردیده تا قدری از زحمات چندین ساله این عزیزان یادی کرده باشیم و امیدواریم باز هم از تجربه این عزیزان در پیشبرد اهداف آموزشی جامعه استفاده نمائیم.
زمانی در حاشیه این آئین، خلاصه‌ای‌ از عملکرد آموزش و پرورش منطقه جویم را ارائه نمود. در پایان با اعطای لوح تقدیر و هدایایی از بازنشستگان فرهنگی تجلیل شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی