[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

توان تخصصی بنیاد در اختیارمحرومیت‌زدایی است ، روزنامه شیراز نوین

حسین اعرابی مدیر امور اجرایی و ماشین‌آلات بنیاد مسکن استان فارس با بیان اینکه  توسعه و محرومیت‌زدایی با بهره‌گیری از توان تخصصی و تجهیزات مهندسی  یک اولویت پیش رو است، گفت: واحد اجرایی و ماشین‌آلات بنیاد مسکن در سالی که گذشت با الگو قرار دادن حرکت جهادی در محرومیت‌زدایی در استان فارس و در سایر نقاط کشور در این مجرای توسعه حرکت کرده است.
به گزارش روابط عمومی‌بنیاد مسکن استان فارس، اعرابی با بیان اینکه با بهره‌گیری از توان تخصصی و فنی در امور اجرایی و ماشین‌آلات بنیاد مسکن گام‌هایی ارزنده در راه پیشرفت و آبادانی برداشته شده است، گفت: این نهاد اجرایی در سالی که گذشت در حوزه‌های نقشه‌برداری، امدادرسانی در سیل فارس و خوزستان، تولید و عرضه بتن استاندارد، بهسازی مناطق محروم و روستایی و برخی حوزه‌های دیگر موفقیت‌های چشمگیری داشته است.
مدیر امور اجرایی و ماشین‌آلات بنیاد مسکن استان فارس اضافه کرد: کارکرد فنی و تخصصی در این حوزه‌ها در سال گذشته بیش از 170 میلیارد ریال برآورد شده و نتایج ثمر بخشی به دنبال داشته است.
اعرابی اضافه کرد: نیروهای خدوم دراین واحد تخصصی در سیل خوزستان به صورت شبانه‌روزی پای کار بودند و با آوار برداری، بازگشایی مسیل‌ها و کمک به افرادی که نیازمند امداد بودند بیش از 15 میلیارد ریال در این حوزه فعالیت عملیاتی داشتند.
مدیر امور اجرایی و ماشین‌آلات بنیاد مسکن استان فارس افزود: در سیل شیراز نیز نیروهای عملیاتی این نهاد از هیچ کوششی برای امداد به شهروندان و آسیب‌دیدگان فروگذار نکردند و بر اساس آمارهای ارائه شده دراین مورد هم 24 میلیارد ریال ارزش کارکرد ماشین‌آلات و نیروهای فعال برآورد شده است. اعرابی همچنین به برخی از فعالیت‌های تخصصی این نهاد اشاره کرد و گفت: از جمله نکات قابل توجه در حوزه عمران تولید مصالح استاندارد است، کوچکترین شائبه در این مورد می‌تواند به بهای جان شهروندان در حوادث تمام شود، امور اجرایی و ماشین‌آلات بنیاد مسکن استان فارس با تولید بتن استاندارد برای فعالیت‌های عمرانی گامی ‌ارزشمند برداشته است.
مدیر امور اجرایی و ماشین‌آلات بنیاد مسکن استان فارس با بیان اینکه در سال جهش تولید با توان بیشتر و بهتر برای محرومیت‌زدایی و تحقق شعار سال تلاش می‌شود، گفت: رویکرد امور اجرایی و ماشین‌آلات بنیاد مسکن رویکرد جهادی و امدادی است و در هر جای میهن اسلامی‌نیاز به خدمت باشد نیروهای پر تلاش این واحد اجرایی به کمک نیازمندان خواهد شتافت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی